00,00 €

Nová značka Faneurope – ponúkame ju prví na Slovensku

 

Na Slovensko prichádza nová značka talianskych svietidiel a lámp Faneurope. Svietidlá a lampy značky Faneurope prinášajú na slovenský trh moderné a klasické svietidlá v talianskom dizajne, zhotovené z klasických moderných materiálov, ale v aj v netradičnom prevedení. V našom eshope ponúkame taliansku značku svietidiel a lámp Faneurope ako prví na Slovensku.

Talianska spoločnosť Faneurope sa zameriava, pri svojej výrobe svietidiel, predovšetkým na interiérové závesné lustre a stropné svietidlá, nechýbajú stolové a stojace lampy, či nástenné a stropné LED svietidlá. Lampy do vonkajšieho prostredia značky Faneurope, či široký sortiment exteriérových svietidiel, zasýti hlad po modernom osvetlení každého záujemcu.

Exteriérové svietidlá a lampy do interiéru Faneurope

Značka Faneurope, pôvodne pochádzajúca z Talianska, prichádza na slovenský trh s pestrou paletou moderných interiérových lámp a exteriérových svietidiel, nielen v klasickom prevedení, ale aj v netradičnom modernom dizajne, pri ktorom sú použité málo sa vyskytujúce materiály.

Hlavným zameraním značky svietidiel a lámp Faneurope sú interiérové stropné svietidlá, závesné lustre, stojace lampy a lampy na stôl. Exteriérové svietidlá tvorí sortiment moderných lámp a LED svietidiel, v prevedení aj z netradičných stavebných materiálov.

Faneurope svietidlá prevažne z kombinácie hliníka

Talianska značka svietidiel a lámp Faneurope sa zameriava na moderné materiály, ktorých kombináciou vytvára z lampy - svietidla, dizajnový doplnok domácnosti, bytu, domu, či ich exteriérových častí.

Hlavným materiálom svietidiel Faneurope je hliník, ktorý je predstavený v netradičných tvaroch, s kombináciou plastu a skla. Interiérové závesné lustre, stropné svietidlá, stojace lampy a stolové lampy z hliníka a kombinácie skla s plastom, prinášajú do domácnosti prvky moderného talianskeho dizajnu.

Exteriérové svietidlá, ale aj časť sortimentu interiérových svietidiel, prichádza na Slovensko dokonca v zhotovení z betónu, alebo sú svietidlá a lampy vyrobené zo sadry. Netradičné prevedenie svietidiel a lámp značky Faneurope má aj svoje praktické využitie, ako moderného doplnku exteriéru vášho domu alebo bytu.