00,00 €

Nemecké svietidlá Schrack Technik len u nás

V roku 1920 bola založená firma Schrack Technik, pánom Dr. Eduardom Schrackom. Portfólio tejto firmy je pestré a je prepojené s najmodernejšou technikou.

Aké sú hlavné výhody značky Schrack Technik?

Schrach Technik svietidlá sa zamerajú na moderný dizajn. Aj nároční zákazníci si prídu na svoje. Schrack Technik kombinuje aj tradičnú líniu aj tú najmodernejšiu líniu. Nájdete tu široký sortiment kvalitných svietidiel.

Táto značka veľmi silno prezentuje vonkajšie svietidlá.

Vytvorte si príjemné efekty vo Vašej záhrade!

Je tu riešenie od Schrack Technik. Pre pocit spokojnosti a bezpečia osvetlite svoju terasu, chodníky vo Vašej záhrade, či dekoratívne osvetlite fasádu Vášho domu. Osvetlená záhrada so svietidlami ochrany IP44 vytvorí Vám príjemné prostredie nielen cez letných nocí, ale aj počas celého roka.

Váš synček aj večer je zvedavý na rybičky vo Vašom domácom rybníku?

Umožní to záhradné osvetlenie najvyššej triedy ochrany IP68, tieto svietidlá sú vhodné pri vode, pri bazéne či dokonca aj pod vodou, a tým pádom si môžete vychutnať krásne chvíle pozorovaním nočnej idylky rýb vo vode. A spokojnosť bude všestranná.

Značka zdôrazňuje vstavané, bodové svietidlá.

80% produktov má zabudovanú led technológiu. Top produkty sa objavujú všade, hlavne v domácnosti, vhodné sú do interiérov hotelov, do obchodov aj v kanceláriách. Priemyselné svietidlá z radu Schrack Technik Vašim deťom v školách dodajú to najjasnejšie svetlo, aby „hneď všetko bolo jasné“. Bodové svietidlá na chodbách hotela dodajú pocit exkluzivity. Čistučké sociálne miestnosti zas osvetlí rada teplých alebo studených Led svietidiel. Moderné nad zrkadlové  svietidlá pomôžu odzrkadliť krásu duší, či spokojnosť na tvári. „Súhra opačných princípov tvoria vesmír“ takisto ako teplá a studená farba svetelného zdroja dokážu Vás očariť.  

Dostupný sortiment na Slovensku.

Priamo na Slovensku prezentujú produkty z katalógu BLUE LINE, kde sa objavujú svietidlá pre každodenný život, aj v obchodnom sektore.

Svietidlá radu BLUE LINE sú dostupné do 5 dní. A my Vám vieme expedovať Vami vybratý tovar do 7 dní. Pevne veríme, že sme Vás zaujali, navštívte našu webovú stránku a berte inšpiráciu zo širokého sortimentu.