00,00 €

Najkrajšie nástenné svietidlá, napríklad aj do chodby

Nástenné svietidlá vytvárajú v našich domovoch príjemné prostredie. O to viac, ak dobre ladia spolu s ďalšími súčasťami interiéru. Dnes si predstavíme dve mimoriadne exkluzívne nástenné svietidlá Kanlux, ktoré patria k najkvalitnejším v ponuke. Sú moderné, nezaberajú veľa miesta, sú vyrobené z pevných materiálov a krásne ozvláštnia aj váš interiér.

 

Moderné alebo univerzálne?

 

LED svietidlá Kanlux Asten sa radia skôr do kategórie moderných svietidiel. Výbornú službu vám spravia nielen v chodbe, ale aj v obývačke alebo dokonca aj v kúpeľni. Svietidlo má v sebe zabudované LED žiarovky, ktoré spĺňajú energetickú triedu A++. To znamená, že sa už nemusíte obávať vysokých účtov za elektrinu.

 

Rôzne výkonové varianty

 

Aby ste mohli tieto nástenné svietidlá Kanlux použiť naozaj pre akýkoľvek účel v dome alebo v kancelárii, predávajú sa v troch výkonových variantoch – 8, 12 a 15 Wattov. Znamená to, že ich môžete aj vhodne kombinovať. Na chodbe sa určite využije aj najsilnejší variant, zatiaľ čo v kúpeľni pohodlne postačí aj 8-wattový.

 

Moderné svietidlo rovná sa moderné svetlo

 

LED svietidlá Kanlux poskytujú príjemné neutrálne biele svetlo. Ich chrómové telo sa hodí do každého moderného interiéru. Dĺžka svietidiel v milimetroch je férových 400, čím tvorí vhodnú súčasť interiéru. Samozrejmosťou je pevná konštrukcia a dvojročná záruka. Nezabúdajte však, že kvalitná značka Kanlux má v ponuke aj iné svietidlá, ktoré príjemným spôsobom dokážu osvetliť každý interiér.

 

Kanlux: čo to je za značku?

 

Kanlux je líder v poskytovaní svietidiel domácnostiam na Slovensku a v Česku. Firma bola založená v roku 1999 a disponuje certifikáciami ISO 9001 a TÜV Austria. Keď potrebujete vytvoriť dokonalú atmosféru aj vo vašej domácnosti alebo firme, so svietidlami Kanlux urobíte skutočnú parádu!