00,00 €

Nájazdové svietidlá sú v móde

Máte novopostavený dom a chcete k nemu osvetliť príjazdovú cestu?

Dopomôže Vám v tom poľská firma Kanlux. V ponuke má nájazdové svietidlá BERG DL. Nájdete pod kódom 07170 –okrúhli tvar alebo štvorcový tvar pod kódom 07171. Atraktívne dokážete s nimi osvetliť príjazdovú cestu k domu alebo do garáže. Perfektne sa hodia i na osvetlenie prístupovej cesty alebo záhradnej cesty, okolo svojho domáceho rybníčka tiež si dokážete s nimi vytvoriť romantické osvetlenie.
Kvalitné nájazdové svietidlá možno ľahko nainštalovať do podlahy, teleso svietidla je z hliníkovej zliatiny, čelný panel je z nerezovej ocele a ochranné sklo je tvrdené sklo. Kanlux dbá na to, aby sa do ponuky dostali kvalitné nájazdové svietidlá so zvýšenou odolnosťou voči vplyvom počasia, s ochranou IP67 s možnosťou priebežného napájania. Jednoduchá výmena svetelného zdroja je zabezpečená, použite žiarovku GU10.

Radi by sme Vám predstavili aj nájazdové svietidlo GORDO LED, toto svietidlo je s integrovaným svetelným zdrojom LED SMD, studeno bielej farby, nájdete ho v ponuke pod kódom 22050 a 22051. Kanlux uvádza na trh tieto svietidlá vo štvorcovom aj v okrúhlom tvare.Teleso svietidla a čelný panel je vyrobený z nerezovej ocele. Sú špecifické svojim dizajnom, jednoduchý a hladký povrch je svojrázny. Aj tieto nájazdové svietidlá sú vyrobené s ochranou IP66. Odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom je zaručená. Napájanie je na 220-240V.

S našou ponukou sme hádam prispeli a dopomohli Vám k výberu nájazdových svietidiel. Navštívte náš eshop www.elampy.sk, prídete si na svoje!