00,00 €

Nájazdové svietidlá na von: potrebujete ich aj vy!

Máte pekný rodinný dom s príjazdovou cestou, prípadne máte príjazdovú cestu s parkoviskom pred vašou firmou? V tom prípade rozhodne potrebujete nájazdové svietidlá. Ide v podstate o svietidlá, ktoré sa zapúšťajú priamo do zeme a vyžarujú príjemné svetlo presne tam, kde ho potrebujete. Vďaka tomu pekne trafíte priamo na svoje parkovacie miesto a tieto svietidlá zároveň plnia dizajnovú úlohu.

 

Aké nájazdové svietidlá si vybrať?

 

Slovenský výrobca svietidiel Kanlux a ďalší svetoví výrobcovia svietidiel ako napr. Schrack Technik alebo Nowodvorskisi pre vás v spolupráci s našim e-shopom eLampy.sk pripravili širokú ponuku nájazdových svietidiel všetkých typov a druhov. Je len na vás, pre aký dizajn sa rozhodnete. My sa vám vieme zaručiť „len“ za to, že v každom prípade si kúpite nádherné svietidlá s atmosférou.

 

Aby sme ale odpovedali na otázku z nadpisu odstavca – nájazdové svietidlá si vždy vyberajte presne podľa toho, aký tvar alebo výkon potrebujete. Ak ich skombinujete s inými typmi svietidiel, ktoré sa napr. montujú do zeme, ale trčia z podlahy, nájazdové svietidlá môžete použiť iba ako doplnok a teda im nechať nižší výkon. Ak majú nájazdové svietidlá plniť úlohu navádzača pri parkovaní a zároveň esteticky ukázať váš vkus, rozhodne si ich vyberte viac.

 

Aké nájazdové svietidlá máme v ponuke?

 

Nájazdové svietidlá v našej ponuke sú rôzne. Máme pre vás klasické hranaté obdĺžnikové nájazdové svietidlá, ako aj podlhovasté alebo kruhové. Líšia sa napr. obručou, teda jej prevedením, prípadne farbou a výkonom. Je len na vás, ktoré z nich si vyberiete, každé z nich je ale vybavené technológiou úspory elektrickej energie, čo poteší aj vašu rodinu a peňaženku.

 

Aby ste vonkajšiu časť vášho domu alebo firmy vybavili nájazdovými svietidlami, nemusíte byť milionári, stačí nakupovať múdro na www.eLampy.sk.