00,00 €

Nábytkové svietidlá RADIS LED SMD a PIRMO LED SMD od Kanluxu

Kanlux prichádza na trh modernou eleganciou vo forme nábytkových svietidlách RADIS a PIRMO.

Energeticky úsporné LED svietidlá majú dlhú životnosť, čo znamená v priemere najmenej 30.000 prevádzkových hodín. Sú špeciálne vyrobené na osvetlenie interiéru skríň, využijete ich v uzavretých priestoroch, na policiach. V našej ponuke nájdete obe tieto možnosti čo Vám ponúkajú RADIS a PIRMO. Je to riešenie osvetlenia priestorovo maximálne úsporné. Ponúkame rôzne verzie.

RADIS LED SMD nábytkové osvetlenie sú v ponuke v studenej a teplej bielej farbe. Nájdete pod kódom 23720 a 23721. Svietidlo je šedej farby, teleso svietidla je vyrobené z hliníka a ochranné sklíčko je matný plast. Výborne osvetlia žiadanú policu a Vy ľahko nájdete hľadané oblečenie. Toto nábytkové LED svietidlo je napájané na 12V DC. Priemer svietidla je 58mm, je to ultratenké svietidlo , výšku má len 7mm. Unikátna konštrukcia svietidla zaručuje rovnomerné rozptýlenie svetla.


Ďalšie nábytkové svietidlo , ktoré v sebe spojuje funkčnosť a dekoráciu je PIRMO LED SMD. Toto svietidlo je vybavené senzorom pohybu, je určené  na osvetlenie políc, skríň. Hľadajte pod kódom: 23710. Svietidlo je šedej farby , vyrobené z plastu s ochranou IP20. Dĺžka svietidla je 132mm a široké 65mm, 13mm tenké. Zabudovaný LED ponúkne 4000K neutrálne bielu farbu. Toto nábytkové svietidlo LED je napájané 12V DC.

Ani v jednej modernej domácnosti by nemali chýbať tieto praktické, moderné LED nábytkové svietidlá. Bližšie informácie na www.elampy.sk