00,00 €

Nábytkové svietidlá: Nábytok znesie veľa


 

Nábytkové svietidlá sú zaujímavosťou, ktorá vo svete svietidiel patrí ku každoročným stáliciam. Ide o svietidlá, ktoré sú buď zabudované priamo do nábytku, prípadne sa k nemu pripájajú upevňovacím zariadením. Ide teda viac-menej o doplnkové svietidlá, ktorých úlohou je doplniť hlavné svietidlá. V kuchyni tak ide napríklad o svietidlá zabudované vo vrchných skrinkách.

 

Čím sa vyznačujú nábytkové svietidlá?

Nábytkové svietidlá sú zväčša menej výkonní pomocníci, ktorých využijete napr. pri gauči pri čítaní vašej obľúbenej knihy, alebo v posteli s časopisom. Z dôvodu, že ide o svietidlá doplnkového charakteru, väčšinou nedokážu vhodne osvetliť celú miestnosť. Jednak sú príliš malé, a druhým dôvodom je ich menší výkon. Spoľahnite sa teda na ne ako na svietidlá, ktoré vám pomôžu nezničiť si večer pri čítaní oči.

 

Nábytkové svietidlá v našej ponuke na eLampy.sk poskytujú príjemné svetlo, ktoré vyžarujú úsporné a dlhotrvácne LED žiarovky. Tieto svietidlá tak majú dostatočne nízku spotrebu elektrickej energie a preto ich využívanie nespôsobí obrovské účty za elektrinu.

 

Nábytkové svietidlá sú nenápadným spestrením interiéru

 

Nábytkové svietidlá dokážu nenápadne, ale pritom účinne, osvetliť priestor, kde potrebujete viac vidieť. Najvýraznejšie je ich pomoc vidieť zrejme pod kuchynskou linkou. Vďaka nim budete presne vidieť na kulinárske dobroty, ktoré budete práve pripravovať. Tieto svietidlá sú príjemným doplnkom asi do každej domácnosti, ale aj firmy. Niektoré z nich sa dokonca dajú pripevniť aj do skríň, v ktorých tak razom budete mať svetla na rozdávanie.

 

Do akých ďalších priestorov je možné nainštalovať nábytkové svietidlá?

 

Nábytkové svietidlá určené na zabudovanie si môžete dať prakticky pod akýkoľvek kus nábytku, teda aj pod policu nad posteľou. Urobíte si tak nenápadné a pritom účinné svietidlo.