00,00 €

Nábytkové LED svietidlá od firmy Kanlux

Poľský výrobca prichádza na trh svietidiel s novinkami ZAFIRAS , RUBINAS, CLAMPO.

Sú to dekoratívne nábytkové LED svietidlá, ktoré sú vhodné na osvetlenie vitrín. Svietidlá jednoducho nainštalujete pomocou klipu.  Vytvárajú zaujímavé vizuálne efekty v nábytku. Je už na Vás, či ste sa rozhodli osvetliť hranu police, či spodok, za každý prípad výsledok bude fascinujúci. Toto zaujímavé osvetlenie je vhodné nielen v domácnostiach v sklenených vitrínach ale aj v kanceláriách vynikajúco dekorujú nábytok.

http://www.elampy.sk/interierove-svietidla/dekoracne-svietidla/26940-kanlux-dekorativne-nabytkove-led-svietidlo-zafiras-led-ww-svetelny-akcent-led-23700.html?search_query=23700&results=1

                                                                   

ZAFIRAS kód 23700 a 23701 svieti smerom nahor aj nadol. Teleso svietidla je šedej farby, maximálny výkon svietidla je 1,5W .Vyrába sa v teplej bielej farbe 3000K a takisto aj v studenej bielej 6500K .

 

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23793&submit_search

Svetelný akcent RUBINAS s tromi diódami kombinuje tri svetelné lúče a tak nádherne osvetlí žiadanú policu, vyzdvihne expozitúru, ktorú chcete zviditeľniť z bežného prostredia. Materiál svietidla je z hliníka, nájdete pod kódom 23792 a 23793.

  http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23690&submit_search

CLAMPO je určené predovšetkým pre osvetlenie vitrín, keďže celý svetelný tok smeruje do vnútra vitríny. Tieto svietidlá nielen z hľadiska dekorácie sú zaujímavé, ale aj ich energetická úspora je výhodná. Hľadajte pod kódom: 23690 a 23691.

Veríme, že novinky Vás upútali a navštívite náš eshop www.elampy.sk .Zaujímavosti nikdy nie je dosť!