00,00 €

Milujete tenký minimalizmus? To aj výrobca svietidiel Eglo

Dnešná doba preferuje minimalizmus a žiadne prečačkané priestory. Ak túžite po minimalistických svetlách, ktoré sú tvorené iba akousi paličkou, na správnom mieste ste u výrobcu svietidiel Eglo, ktorý vás zaujme špeciálnym, a dovolíme si povedať že aj unikátnym radom svietidiel Eglo Parri.

 

Čím vynikajú svietidlá Eglo Parri?

 

Okrem strohého, minimalistického dizajnu, je to nepochybne aj ich schopnosť zapadnúť do akéhokoľvek moderne koncipovaného priestoru. Ich nepochybnou výhodou je aj to, že pomocou týchto svietidiel dokážete osvetliť naozaj celú miestnosť. V ponuke sú totiž nielen závesné svietidlá, stolné svietidlá, stojacie svietidlá, ale aj nástenné alebo stropné svietidlá.

 

Pevný materiál zaručuje dlhú životnosť

 

Závesné svietidlo Eglo Parri je pripravené posvietiť si na celú vašu domácnosť. Vyrobené je z hliníka a kvalitného a odolného plastu, čím máte zaručenú aj dlhodobú životnosť. Samozrejmosťou je v prípade značky Eglo dlhodobá kvalita a v prípade týchto svietidiel aj LED technológia. Šetrenie energie, dlhodobá životnosť žiaroviek a silné efektné svetlo je tak samozrejmosťou.

 

Do akých miestností sa hodia svietidlá Eglo Parri?

 

Výber miestností je len a len na vás. Vo všeobecnosti sa ale dá povedať, že svietidlá Eglo Parri sú ideálnym spestrením dizajnového prevedenia obývačky alebo spálne. Rovnako dobre sa však budú vynímať aj na efektnej chodbe. Ak navyše tieto svietidlá skombinujete aj s obrazmi na stenách, o elegantný výzor máte razom postarané.

 

Značka Eglo víťazí na všetkých frontoch

 

Značka Eglo bola založená v roku 1969 v Rakúsku, ktoré je preslávené kvalitnou výrobou. Tím profesionálnych dizajnérov a konštruktérov sa spolu stará o to, aby boli všetky svietidlá Eglo vyrobené precízne a s dôrazom na každučký, čo i len najmenší detail.