00,00 €

Máte záhradu? A máte v nej vonkajšie svietidlá?


 

Vonkajšie svietidlá sú perfektným spestrením azda každej peknej záhrady. Ak máte to šťastie a disponujete rodinným domom so záhradou, nie je nič krajšie, ako si večer sadnúť do obľúbeného kresla a vychutnať si rodinnú alebo priateľskú pohodu. Pri tvorbe atmosféry vám skvelo pomôže napríklad aj vonkajšie svietidlo. Alebo vonkajšie svietidlá?

 

Vonkajšie svietidlá Kanlux INVO osvetlia celú záhradu

 

Každé zo svietidiel Kanlux INVO je pripravené na to, aby dokázalo bezpečne osvetliť svoj kúsok záhrady. Architektom vymyslené svietidlá sú vyrobené tak, aby naozaj vydržali svietiť dlho a pekne. Disponujú napríklad aj vymeniteľným zdrojom svetla, pričom farebné prevedenie grafitovej farby s kombináciou bieleho tienidla je zároveň krásnym dizajnovým doplnkom.

 

Vydržia svietidlá Kanlux INVO vonku dlho?

 

Vďaka špeciálnej ochrane IP54 a unikátne riešenému dizajnu aj dobrému remeselnému spracovaniu sú tieto svietidlá odolné a pripravené čeliť aj nástrahám, ako sú letné búrky, snehové búrky, ale napríklad aj obrovské teplo, ktoré je dnes také bežné aj v našich zemepisných šírkach.

 

Tieto svietidlá odolajú aj relatívne silnému vetru – ich odolná konštrukcia sa zároveň dokáže postarať o to, aby neodleteli zo svojho miesta. Ďalšou skvelou výhodou, ktorú ich kúpou získate, je to, že existujú v rôznych prevedeniach a modeloch, teda nie len vo verziách stojacích, ale aj v tých nástenných.