00,00 €

Máte radi moderné exteriéry? Svietidlá od Kanlux sa k nim skvelo hodia


 

Ste spokojní so svojim interiérom, no máte pocit, že vašej záhrade či terase ešte čosi chýba? Je dôležité, aby boli všetky časti vášho domova dokonalé. Počulo ste už o exteriérových svietidlách Stono od československého výrobcu svietidiel Kanlux? Tie vám zaručene vytvoria dobrú atmosféru.

 

Keď vám do záhrady spadne Mesiac

 

Ako to už pri značke Kanlux býva zvykom, aj tentokrát ponúka svojim zákazníkom dokonalý dizajnový zážitok. Exteriérové osvetlenie Stono si totiž ľahko pomýlite s Mesiacom alebo meteoritom, ktorý vám spadol na pozemok z oblakov.

 

Doslova ho pre bezpečnosť i pre možné zmeny počasia môžete pomocou vidlíc na spodnej strane svietidla zapichnúť do zeme. Stono svietidlá sú vyrobené z ľahkého plastu pričom zdroj svetla je umiestnený vo vnútri na stred, dokonale tak ožiari celú plastovú guľu a dotvorí atmosféru večerných záhradných posedení.

 

Ľahké, praktické a atmosférotvorné aj v interiéry

 

Stono svietidlá sú dostupné v štyroch veľkostiach. Pre ľahšiu manipuláciu a umiestnenie v exteriéry majú svietidlá kábel dlhý tri metre. Vďaka tejto verzatilite môžete zariadiť svoj exteriér pohodlne a doladiť ho svetlom presne tam, kde je treba.

 

Ich 25-wattový výkon uspokojí práve takých používateľov, ktorí majú radi tlmené, nie ostré svetlo. Nie je preto určené na prácu, ale naopak na oddych a pohodovú atmosféru. Vďaka svojmu nezabudnuteľnému dizajnu sa však tieto svietidlá hodia aj do interiérov. Mnohí zákazníci ho používajú napríklad aj ako atmosférotvorný prvok do detských izieb pre malých objaviteľov.