00,00 €

Máte radi mesiac? Tak sa vám budú páčiť svietidlá Kanlux FORRO


 

Svietidlá Kanlux FORRO vyzerajú ako z iného sveta. Pôsobia totiž ako vysvietený mesiac a dokážu vám na budove, bytovke alebo na rodinnom dome vytvoriť nádhernú a unikátnu atmosféru plnú zážitkov. S týmto svietidlom rozhodne nezapadnete v nudnej šedi domov vašich susedov a vyčarujete si unikátny zážitok, aký inde nezažijete.

 

Vďaka certifikácii sú ideálne aj na von

 

Naše svietidlá Kanlux FORRO sú ideálne nielen dovnútra, ale aj na von. Odolajú totiž aj náročnejším poveternostným podmienkam, a to vďaka certifikácii IP 54. Pohodlne si ich však môžete umiestniť aj domov, do interiéru, pretože majú certifikáciu aj na takéto umiestnenie. Svietidlá Kanlux FORRO vytvárajú krásny vizuálny vnem, a to vďaka vytvoreniu svetelného lemu, ktorý ozvláštni aj vašu budovu.

 

LED technológia sa tu stará o to, že vaše svetlo bude nielen príjemné, ale aj šetrné a ohľaduplné k životnému prostrediu a k vašej peňaženke. Spotreba 8-wattovej žiarovky je nízka, čo nezaťaží naozaj žiadnu zúčastnenú stranu ani nahnevaných susedov (ak by ste chceli tieto svietidlá dať na fasádu vašej bytovky).

 

Svietidlá Kanlux FORRO dlho vydržia

 

Okrem toho, že sú svietidlá Kanlux FORRO naozaj kvalitné a dlho vám vďaka tomu vydržia, spomínaná technológia LED sa postará aj o to, že nebudete musieť žiarovky vymieňať pomaly každého polroka. Unikátne vytvorené olemovanie sa postará ale aj o to, že sa tu spája dizajn s funkčnosťou – toto svietidlo dokáže osvetliť naozaj silno a to všetko vďaka prakticky obyčajnej, 8-wattovej, žiarovke.

 

Značka Kanlux má dlhoročnú históriu vo výrobe svietidiel, preto, keď si vyberiete svietidlá od nej, rozhodne zle neurobíte. Vyskúšajte aj vy svietidlá, ktoré nie sú dostupné a nekvalitné, ale ktoré sú férovo cenovo nastavené a zároveň kvalitné. Sledujte našu ponuku.