00,00 €

Lustre Azzardo: Keď doma chcete atmosféru ako vo filme


 

Máte radi filmy, kde sa často vyskytujú pompézne interiéry ako vystrihnuté z tých najodvážnejších scenárov alebo kníh? Ak je vašou odpoveďou jednoznačné „áno“, v tom prípade ste teraz a tu na správnom mieste. Naše krásne lustre značky Azzardo vás presvedčia, že na to, aby ste sa ocitli vo filme, si ho nemusíte zapnúť – stačí si domov zaobstarať tieto luxusné doplnky.

 

Začíname svietidlom Azzardo Snake

 

Svietidlo Azzardo Snake je prvotriedne a mimoriadne výrazné svietidlo, ktoré vyzerá ako had. Preto aj získalo svoje meno. Vďaka mimoriadnemu spracovaniu a skvelej a ukážkovej dizajnovej jednoduchosti je jasné, že tento luster sa u vás doma alebo v kancelárii stane prvotriednym doplnkom, aký len tak niekde inde nenájdete. Nehovoriac o tom, čo si povie návšteva keď k vám príde.

 

Pokračujeme svietidlom Azzardo Pipes

 

Nezaháľa však ani závesné stropné svietidlo Azzardo Pipes, ktoré vyzerá ako mimoriadne abstraktne prevedené slnko. Jeho dizajn je silný, ale zároveň dostatočne čistý na to, aby ste si ho dokázali užiť. Aj svietivosť tohto svietidla je pomerne silná, a to vďaka výkonným diódam na koncoch tzv. pipes.

 

A napokon svietidlo Azzardo Acrylio

 

Ak už máte dosť chrómu, ponúka sa tu možnosť krištáľového svietidla Azzardo Acrylio. To má unikátny okrúhly tvar, pričom žiari snaď na všetky svetové strany. Vďaka tomu sa aj toto svietidlo stane okamžitým pútačom vášho interiéru, ktorý je nemožné, aby si niekto nevšimol. Ide o výkonné, avšak stále dizajnovo pútavé svietidlo, ktoré rozhodne upúta nielen vás, ale aj každého návštevníka vášho priestoru, či už ide o kanceláriu alebo o váš domov.

 

Vyskúšajte aj vy jeden z týchto exkluzívnych lustrov a uvidíte, že doma získate novú atmosféru, akú by ste s bežnými svietidlami získali alebo nadobudli iba veľmi veľmi ťažko.