00,00 €

LED lampy Philips

Pre tých, ktorý túžia po výraznom znížení účtov za elektrinu

Aj vy míňate značnú časť mesačného rodinného príjmu na režijné náklady? Snažíte sa kde-tu usporiť, kupujete energeticky úsporné technické výrobky? No napadlo vás už, koľko energie dokáže spotrebovať vaša celodenne osvetlená domácnosť hlavne v zimných mesiacoch?

Existuje riešenie, s ktorým dokážete značne znížiť množstvo spotrebovanej energie vo vašom domove! A to pomocou LED lámp Philips, ktoré spotrebujú veľmi malú energiu, ich úspora dosahuje aj 80% oproti tradičným svietidlám a žiarovkám. Vedeli by ste kam s peniazmi, ktoré vďaka nim usporíte, však?

Pred výberom svietidiel budete aj Vy čeliť rôznym z hľadiska výberu dôležitým faktorom. V prvom rade sa snažíte o to, aby nákup svietidla  bol čo najmenej finančne nákladný.

To je pochopiteľné, veď náklady sú predsa len náklady.

Sledujete iba cenu?

Musíte však zohľadniť aj také informácie, ako ovládanie svetelného zdroja, životnosť lampy, cieľ umiestnenia lampy (miesto); prípadne koľko sa bude zapínať hore a dole.

Nehovoriac o zaradení do energetických skupín. Bolo by dobré ušetriť aj na nákladoch za energiu, no nie? A potom je tu ešte dieťa, ktoré túži po tom, aby pri písaní domácich úloh ho osvetľovala lampa bohato ozdobená hrdinami z najnovších rozprávok. V tomto momente začína byť výber svietidla nočnou morou.

            „Bude vyhovovať tradičná lampa, alebo skúsime radšej kompaktnú žiarivku!“

Nevyberajte lampu mávaním rúk!

Je pochopiteľné, že nemáte ani chuť, ani energiu toľko riešiť výber svietidla. Avšak správna voľba vám toho môže veľa ušetriť. Okrem toho môžete na dlhý čas zabudnúť na kúpu svietidla. Na ako dlhú dobu? Približne tak na dvadsať rokov...

Použitím LED svietidiel Philips, respektíve použitím svietidiel so zabudovaným LED osvetlením môžete ušetriť nielen značné finančné prostriedky, ale sa aj vyhnúť množstvu nevýhod spojených s používaním tradičných žiaroviek.

Desať nesporných faktov, kvôli ktorým sa oplatí vybrať si LED lampy Philips

 1. Poskytujú efektívny a trvalý zdroj svetla - bez hrôzostrašnej ceny
  LED žiarovky a LED svetlá boli pred niekoľkými rokmi dostupné len za strašidelné ceny. Dnes je ich možné dostať už za dostupnú cenu, z dlhodobého horizontu sú LED zázraky energeticky, ale aj finančne úsporné. LED svetlá Philips sú také prostriedky, ktoré dokážu efektívne a dlhodobo poskytovať zdroj svetla vo vašom domove (aj 10-20 rokov). 

 2. Vďaka úsporným LED svetlám Philips zostane viac peňazí vo vašej peňaženke
  Široká ponuka LED žiaroviek Philips je charakteristická energeticky nízkou náročnosťou (priemerná spotreba je medzi 1.5W až 5W), žerú až o 50-80% menej energie oproti tradičným  žiarovkám. Vďaka výnimočne nízkej spotrebe energie Vám zabezpečia až 80%-nú úsporu.
 3. LED žiarovky a lampy Philips „neodchádzajú” a netreba na ne čakať
  LED žiarovky a lampy nie sú citlivé na časté zapínanie a vypínanie hore-dole. Preto sú na rozdiel od kompaktných žiariviek viac odolnejšie v tomto smere. Nemusíte sa toho obávať, že žiarovka po niekoľkonásobnom zapnutí „odíde“. Sú odolné voči otrasom. LED lampy Philips nevyžadujú čas na ohrev (tzv. čakaciu dobu), po zapnutí hneď poskytujú dokonalý jas. Preto nemusíte dlhšie mátať v tme po izbe.
 4. Sú ľahšie nastaviteľné ako tradičné lampy
  Poskytujú ľahšie nastaviteľné svetelné zdroje v porovnaní s tradičnými lampami. S LED lampami Philips nebudete postrádať teplé odtiene svetla, ich životnosť vysoko prevyšuje životnosť tradičných, ba aj energeticky úsporných lámp. Vďaka nastaviteľnosti intenzity svetla poskytujú LED lampy dokonalú atmosféru pre akúkoľvek činnosť, či už na hodiny jogy, na víkendovú oslavu, alebo na prípravu na nasledujúcu písomku.
 5. Majú dlhšiu životnosť, to pre Vás znamená menej nákupov a menej údržby
  Pod životnosťou aj Vy rozumiete prevádzkové hodiny, kým sa lampa alebo žiarovka pokazí? Pochopiteľné, nakoľko životnosť tradičných, či halogénových lámp udáva práve toto číslo. Oproti tomu LED lampy Philips sa nevypália, ich „pokazenie“ spočíva v tom, že počas používania priebežne svetlo bledne. Životnosť LED lámp Philips označuje ten čas, počas ktorej intenzita svetla lampy klesne zo 100% na 70%. Ani vy nepoužívate lampu 24 hodín denne, však? No LED lampy Philips s 20 000 hodinovou životnosťou dokážu aj pri 24 hodinovom používaní zabezpečiť vyše 70%-nú intenzitu svetla, a to približne 20 rokov, a takto poskytujú Vami požadovanú atmosféru. Životnosť LED lámp je hoci aj 30 - 50 000 hodín.
 6. LED lampy Philips na každú činnosť a do každej miestnosti? Žiadny problém!
  V našej širokej ponuke nájdete elegantné a decentné kúpeľňové svietidlá v modernom štýle, ale i stolové lampy poskytujúce upokojujúce svetlo, či stolné lampy zobrazujúce rôznych rozprávkových hrdinov, v rôznych farbách a v zaujímavých tvaroch, ako aj vonkajšie svietidlá! Energeticky úsporné prevedenia nájdete vo všetkých typoch svietidiel, či už medzi nástennými, stropnými, zabudovateľnými a zapustenými lampami.
 7. Zabezpečujú teplejšie alebo chladnejšie odtiene svetla: dostať ich vo viacerých farebných teplotách
  Chceli by ste teplejší, či chladnejší odtieň svetla? Keďže svetlo má rôzne farebné teploty, správnym výberom tohto odtieňa dokážete či už v dome alebo v inom priestore navodiť útulnejšiu atmosféru, alebo naopak dosiahnuť viac stimulačný účinok. LED lampy Philips dokážu vďaka viacerým farebným teplotám svetelného zdroja (K - meria sa v Kelvinoch) poskytovať teplejšie a chladnejšie odtiene svetla. Teplý biely odtieň zabezpečujú rovnako ako tradičné lampy, tieto dosahujú nižšie hodnoty kelvinov. Ak vám vyhovuje skôr chladnejší odtieň, odporúčame zvoliť si radšej z rozmedzia 4000-5000 K oproti dennému svetlu, ktoré má cca. 2700 K. Týmto si zabezpečíte dokonalý svetelný zdroj či už potrebný k vareniu alebo k vykonávaniu nejakej inej práci!
 8. Sú schopné vytvoriť akúkoľvek atmosféru
  Vďaka rôznym farebným odtieňom LED žiaroviek je možné niektoré výrobky v obchodoch viac vyzdvihnúť a zatraktívniť, s náladovým osvetlením tak možno poskytnúť dokonalý zážitok z nakupovania. Ale príjemnú atmosféru možno dosiahnuť aj v hoteloch či kanceláriách, kde môžu zabezpečiť príjemnejšie pracovné podmienky pre zamestnancov v závislosti od dennej doby a tomu prispôsobeného osvetlenia.
 9. Charakterizuje ich nízke uvoľňovanie tepla a vysoká svetelná účinnosť
  Zatiaľ čo normálna lampa má účinnosť 8-13 lúmenov/wattov, LED lampa má až 50 lúmenov/wattov. Z najväčšej časti vyprodukovanej energie vzniká svetlo, nie teplo.
 10. LED lampy Philips sú výsledkom životného štýlu, ktorá kladie dôraz na životné prostredie
  Je pre Vás životné prostredie dôležité? Ak sa rozhodnete pre LED lampy Philips, tak hlasujete okrem okamžitej energetickej úspory zároveň aj za ochranu životného prostredia a na udržateľnosť života na Zemi. Philips kladie veľký dôraz aj na životné prostredie aj na spoločnosť, preto preferujú projektovanie produktov s dôrazom na životné prostredie.

No sú drahšie ako tradičné lampy! – Aj Vy si to myslíte?

Ste si istý? Zamyslite sa, koľko lámp bude potrebné vymeniť za nasledujúcich 20 rokov ak zohľadníme počet miestností a počet svietidiel, koľko z nich podľahne času, čo to znamená z finančného hľadiska, respektíve koľko núl vám pribudne na účtoch za elektrinu pri používaní lámp s malou energetickou úspornosťou!

LED lampy Philips nie sú drahé, len sa to tak zdá! Už z krátkodobého hľadiska sa Vám náklady na ne vrátia, ba čo viac, aj Vám nejaké peniaze usporia!

Zainvestujte do LED lámp Philips, lebo z hľadiska ceny a hodnoty sa Vám táto investícia rýchlo vráti formou úspor na účtoch za elektrinu.

A aj problémy ohľadne výberu lámp môžete na niekoľko rokov zabudnúť!

Ako e-shop so svetelnou technikou, a zároveň ako maďarský e-distribútor svetelnej techniky Philips Vám zabezpečujeme výraznú úsporu energie s LED lampami Philips Massive, a to vďaka prvotriednej energetickej účinnosti, pričom si môžete vybrať zo širokej ponuky, a pritom sa nemusíte vzdať ani jedinečného designu!

LED lampy Philips poskytujú krásne teplé biele svetlo, a zároveň majú nesmierne dlhú životnosť. Predtým, než sa nadobro rozhodnete pre konkrétnu lampu, myslite aj na účet za elektriku!