00,00 €

LED hviezdna obloha od firmy Kanlux

 

Obloha je impozantný pohľad, fascinuje ľudstvo po celé tisícročia. Hviezdy na oblohe, Mliečna dráha, je úžasný a romantický pohľad. Naznačuje upokojujúci, nádherný, tajomný, nekonečný a večný zážitok. Kto by nechcel vykúzliť atmosféru krásneho letného večera vo svojej domácnosti, bez ohľadu na to, že nie sú pod šírym nebom.

Moderná  architektúra zaoberajúca sa osvetlením, dobýva už roky svet. Najnovšie LED technológie sú vo svete  jedným z najúspornejších riešení osvetlenia. Takže LED hviezdna obloha ani nezaťaží Vašu peňaženku, spotreba energie je minimálna.

Kanlux uvádza na trh svietidiel  bodové dekoračné LED svietidlá OYO. Nájdete pod kódom 08121.   OYO 5LED-CW so svojimi malými LED diódami vyčarí hviezdnu oblohu práve nad Vami v interiéri. V balení  nájdete 5 kusov LED svietidiel s max. výkonom 0,22W. Osvetlenie poskytne v studenej bielej farbe. Pre správnu činnosť je vyžadovaný elektronický transformátor s jednosmerným napätím TRETO alebo DRIFT, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

 

 Drobné body svetla vytvára hviezdnu oblohu. LED diódy Kanlux Oyo sú vyrobené špeciálne pre tento účel. IP68 vodotesná ochrana je zaručená, takže môžete použiť v kúpeľni alebo aj vonku. LED spoty s vnútorným závitom a poistnou maticou sa dajú ľahko namontovať do dreva, do pechu, do nábytku či do sadrokartónu.

  

LED hviezdne nebo je určite veľkou výhodou, funguje nielen ako dekoratívny prvok, ale môže byť použité aj ako hlavné osvetlenie, vďaka  150 LED svietidlám na meter štvorcový. To znamená, že hviezdna obloha na 3 m2 dodá osvetlenie, ako obyčajná 60W žiarovka.

 Podobné dekoračné svietidlo je aj OYO 2LED-CW. Nájdete pod kódom: 08120.