00,00 €

Krištáľové svietidlá: Čím upútajú aj v dnešnej dobe?


 

Krištáľové svietidlá kraľujú mnohým domácnostiam aj firmám už po stáročia. Niet sa čomu čudovať – ide o elegantné spestrenie akéhokoľvek interiéru. Ich ligot a dojem luxusu, ktorý navodzujú, je inými svietidlami jednoducho nenapodobiteľný. Poďte sa spolu s nami pozrieť do útrob nášho e-shopu so svietidlami eLampy.sk, kde sme si pre vás pripravili širokú ponuku krištáľových svietidiel.


Luster či menej nápadné nástenné svietidlo?

 

Či už hľadáte naozaj luxusný luster do vašej obývačky alebo iba chcete, aby vaša chodba získala vďaka krištáľovým nástenným svietidlám punc exkluzivity, máme riešenie aj pre vás. Krištáľové svietidlá totiž nemusia byť spojené iba s extravagantným dizajnom, môže ísť aj o menej nápadné kúsky, ktoré skôr podčiarknu váš vkus, než aby ho kričali na plné hrdlo von.

 


 

Do akých priestorov sa hodia krištáľové svietidlá?

 

Okrem klasickej obývačky to môže byť napr. aj elegantná spálňa alebo spomínaná chodba. Krištáľové svietidlá sa však nestratia ani v pracovni, kde môžete využiť naše stolne krištáľové svietidlá. V našej ponuke nájdete krištáľové svietidlá značiek Globo, Rábalux alebo Searchlight. Každé z nich má svoje špecifiká a vyniká inými vlastnosťami. Jedno však majú spoločné: všetky sú kvalitné a dobre postavené.

 

Keď boli krištáľové svietidlá dobré pre kráľov, určite budú aj pre vás. Krištáľ totiž nestarne a rovnako dobre bude vyzerať teraz ako v interiéroch, ktoré budú aktuálne hoci aj o sto rokov.

 


 

S čím sa najčastejšie kombinujú krištáľové svietidlá?

 

Sklo, kov, ale aj chróm – to sú najčastejšie materiály, ktoré dopĺňajú vo svojej funkcii reprezentatívneho svietidla krištáľ. Čím lesklejší materiál, tým celé svietidlo exkluzívnejšie aj pôsobí. Niet sa čomu čudovať, že krištáľové svietidlá sa tešia veľkej obľube. Podľa všetkého sa aj naďalej budú.