00,00 €

Krištáľové lustre zažívajú rozmach: prečo?

Krištáľové lustre boli kedysi mimoriadne obľúbené. Ich dizajn a štýl je totiž na vysokej úrovni a takéto honosné svietidlo vie bežné svietenie v interiéri povýšiť na absolútne novú úroveň. Široká škála rôznych modelov na každú príležitosť a do každého interiéru vás naozaj očarí. Spojte moderné s retro štýlom a uvidíte, že sa vám výsledok bude páčiť.

 

Musí byť krištáľový luster drahý?

 

Odpoveď je nie. Krištáľové lustre, pokiaľ nie sú vyrobené z najdrahších krištáľov, nepatria k najdrahším. Stále však vyzerajú veľmi honosne, dokážu tak zmeniť pohľad na celý interiér. Existuje široký výber rôznych krištáľových lustrov – kratšie, dlhšie, elegantnejšie, modernejšie. Tak či onak, kúpou takéhoto lustra získate nový, elegantný pohľad na váš interiér.

 

Rozdiel v cene medzi krištáľovými lustrami vzniká zväčša z dôvodu „cvengu“ značky výrobcu a tiež z dôvodu jeho veľkosti. Ak si vyberiete rozumne veľký luster, aj jeho cena zostane v bežných rovinách a vy tak získate elegantný kus nábytku za férovú cenu. Návšteva odpadne, až ho uvidí. J

 

Ktorí výrobcovia vyrábajú krištáľové lustre?

 

Medzi popredných výrobcov patrí anglická značka Searchlight, ktorá je na trhu už od roku 1945. A sami dobre viete, že Angličania to s honosnosťou rozhodne vedia. Jedinečné lustre tejto značky sú teda pripravené na to, aby sa stali naozajstnou ozdobou každého interiéru.

 

Ďalším známym výrobcom je Globo, ktoré sa špecializuje na modernejšie krištáľové lustre. V rôznych tvaroch a kombináciách dokážu z vášho moderného interiéru spraviť ešte modernejšie miesto pre život.

 

Ktorý si vyberiete, je len a len na vás

 

Stavte na budúcnosť a vyberte si dizajnový doplnok, ktorý sa vám len tak ľahko neobohrá. Krištáľové lustre idú do módy a vy tak môžete byť medzi prvými, ktorí ich budú mať doma alebo vo firme.