00,00 €

Komunikácia je základ nášho e-shopu eLampy.sk


 

Pýtate sa, čo je najdôležitejšie v kvalitnom e-shope? Za nás je odpoveď viac než jasná: je to najmä komunikácia. Práve vďaka dobre nastavenej komunikácii a kvalitnému riešeniu zákazníckeho servisu sa dokážete dostať tam, kam sa iné e-shopy iba málokedy dostanú. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako komunikujeme my a uvidíte, že s nami stojí za to obchodovať.

 

Telefón zdvihneme vždy

 

Chceli by ste nám zavolať, počuť nás, niečo sa opýtať alebo vás jednoducho zaujíma odpoveď na otázku, ktorú ste na našom webe nenašli? Ak je to práve tento prípad, budeme radi, keď nám zavoláte v rámci pracovnej doby a my vám radi zodpovieme presne to, čo vás zaujíma. Naše vedomosti v eLampy.sk s vami radi zazdieľame v ktorúkoľvek hodinu v rámci pracovnej doby, aby sme vás spravili šťastnejšími.

 

Vďaka tomu si vieme uvedomiť, kedy vám čo chýba a práve preto dokážeme poskytovať naozaj prvotriedny zákaznícky servis, ktorý vám bude za každých okolností vyhovovať.

 

Vždy odpovieme na email


Aj keď to znie ako samozrejmosť, množstvo ľudí na to doslova „kašle“. Práve kvôli tomu je našou výhodou aj to, že odpovedáme na emaily a to, podľa možnosti, vždy a čo najrýchlejšie. Ak vás čokoľvek zaujíma alebo nás chcete iba pozdraviť, budeme vďační, ak nám napíšete a my vám budeme vedieť pomôcť. Nehanbite sa, nech máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa svietidiel, radi vám odpovieme a poradíme, čo bude v našich silách.

 

Prvotriedna starostlivosť je to, čo nás odlišuje od ostatných

 

Naša prvotriedna starostlivosť je naozaj kvalitná, práve vďaka tomu dokážeme zabezpečiť vysokú spokojnosť našich klientov. Využite aj vy naše zákaznícke kanály a staňte sa našimi zákazníkmi – uvidíte, že budete každý deň maximálne spokojní a že si celý proces nákupu našich skvelých svietidiel na eLampy.sk dokonalo užijete.