00,00 €

Keď sa povie dizajn, tak to znamená Globo LOMMY

Keď sa povie dizajn, tak to znamená Globo LOMMY

 

Už ste niekedy videli pavúčie svietidlá? Ak nie, tak my vám ich v tomto článku názorne ukážeme a predvedieme. Globo si totiž pripravil naozaj nádherný set svietidiel nazvaný Globo LOMMY, pričom ide o maximálne dizajnové svietidlá s unikátnymi svetelnými vlastnosťami a v množstve druhov a typov.

 

 

Čím vynikajú svietidlá Globo LOMMY?

Extravagancia, elegancia a absolútna neprispôsobiteľnosť konvenciám – aj to sú svietidlá Globo LOMMY. Ich unikátnosť spočíva nielen vo farebnom prevedení, ktoré je ale, mimochodom, taktiež unikátne, ale aj v prevedení materiálov a tvarov. Čierny kov, zlaté prvky... Hmm, to znie ako mimoriadne moderný interiér.

 

Séria svietidiel Globo LOMMY je navrhnutá tak, aby ste si prostredníctvom viacerých kúskov vytvorili túto unikátnu atmosféru nielen v jednej miestnosti, ale kdekoľvek. Nájdete tu totiž svietidlá nielen na stenu, ale aj na strop alebo na stolík, prípadne aj stojacie svietidlá určené na zem. Spolu tak s týmito svietidlami dokážete vytvoriť naozaj unikátnu atmosféru pohody a výnimočnosti.

 


 

Hľadáte svietidlo a dizajnový doplnok zároveň?

Ak je toto to, čo hľadáte, v tom prípade ste na správnom mieste práve pri značke Globo. Svietidlá Globo LOMMY sú totiž naozaj unikátne a dokážu sa teda stať nielen funkčným svietidlom, ale aj dizajnovým doplnkom. Keď prídu k vám domov na návštevu ďalší rodinní príslušníci alebo hoci aj kamaráti, uvidíte, že s týmito svietidlami urobíte naozaj veľkú parádu.

 

Svietidlá Globo LOMMY sú tu a sú pripravené navodiť vám doma unikátnu atmosféru aj vo forme naozaj silného svetla. Výkon svietidiel je zväčša až 60-Watt, vďaka čomu osvetlíte aj výrazne veľké miestnosti, čo bude prospievať nielen vašej produktivite, ale aj celkovej atmosfére u vás doma alebo vo firme.

Stavte na dizajnové riešenie od firmy Globo a vytvorte si doma krásnu džungľu aj vy.