00,00 €

Keď je moderný dizajn to, čo milujete: tieto moderné svietidlá vám ho doplnia

Hľadali ste biele nástenné svietidlo, ktoré dotvorí moderný dizajn vášho interiéru, či už doma alebo v kancelárii? Ak ste tak doteraz robili, už viac nemusíte. Našli sme ho totiž za vás. Rakúska značka svietidiel Eglo si pripravila rad svietidiel, ktoré sú doslova hypermoderné a nestratia sa ani v žiadnom intergalaktickom prostredí.

 

Čím vyniká svietidlo Eglo Ono?

Svietidlo Eglo Ono má zabudované LED žiarovky a dokáže krásne dotvoriť atmosféru v každom modernom interiéri. Vďaka bielemu čistému dizajnu nepotrebujú pútať všetku pozornosť na seba, ale skôr interiér príjemne doplnia. Príjemným doplnkom je aj to, že toto svietidlo trošku pripomína bezpečnostnú kameru, čo môže odstrašiť aj prípadného zlodeja. J

 

Ako sme spomínali, značka Eglo pochádza z Rakúska, čím máte zaistenú aj bezpodmienečnú kvalitu za každých okolností. História značky sa datuje až do roku 1969, kedy sa začal písať príbeh jedných z najkvalitnejších svietidiel na svete. Svietidlá Eglo totiž nájdete nielen v Európe, ale aj v ďalších častiach sveta, kde si ich zákazníci chvália najmä vďaka odolnosti a dizajnu.


Ušetrí aj okrášli

Okrem toho, že je Eglo Ono nádherné svietidlo vytvárajúce unikátny dizajn, ušetrí vám aj ťažko zarobené financie. Spadá totiž do energetickej triedy A++, čím je zaistená aj energetická nenáročnosť. A čo je lepšie, keď máte niečo, čo je nielen pekné, ale aj neuveriteľne praktické? Eglo Ono nájdete aj v čiernej farbe.

 

Prečo značka Eglo?

Eglo by ste si mali vybrať vtedy, ak hľadáte naozaj kvalitné a úsporné svietidlá za čo najnižšiu cenu. Eglo totiž spĺňa nároky veľmi náročného zákazníka a zároveň cenové požiadavky človeka, ktorý nechce sa svietidlo minúť majlant. Najlepšie ceny svietidiel Eglo nájdete v e-shope eLampy.sk.