00,00 €

Kanlux vypínače a zásuvky s novým dizajnom MOWION by Kanlux – touch of magic

MOWION  nová značka elektroinštalačného materiálu debutuje na trh so sériou  LOGI, DOMO, TEKNO a BIURO.   Inšpiráciou tejto značky je pohyb (MOVE) ako aj jeho názov naznačuje, výrobca sa orientuje týmto smerom, chce vyhovieť užívateľskej klientele vo vytváraní svetelných javov  s „čarovným dotykom“.

Predstavujeme Vám novinky od poľského výrobcu Kanlux – sériu LOGI.

Širokú ponuku zásuviek a vypínačov zaisťuje výborná kvalita, tieto elektroinštalačné materiály sú vyrobené zo špeciálnych materiálov totožné  s nemeckou kvalitou a ich dizajn je priam úchvatný.

LOGI sa hodí do každého interiéru, je základným pilierom MOWION značky, jednoduchý ale pozoruhodný dizajn je vynikajúci do domácností, do hotelov, do sociálnych zariadení, do škôl.

LOGI ponúka zásuvky a vypínače v 4 rôznych farbách: biela, grafit, krémová a strieborná. Táto séria je vybavená tradičnými skrutkovými svorkami, ktoré zaručujú trvalé zapojenie káblov.

Logické riešenie pre Vás zaobstará LOGI!

V ponuke nájdete  jednopólový vypínač, rôzne druhy tlačítok, ako aj zvončekové tlačítko,    schodiskový vypínač jednoduchý aj dvojitý, krížový vypínač. V sérii LOGI nájdete aj trojitý vypínač, ktorý je raritou, nie všetci výrobcovia sa môžu pochváliť s takýmto výrobkom. Novinkou je aj žalúziový spínač. Vypínače s LED tiež dostanete v 4 farbách hoci aj združený lustrový vypínač s LED. Nesmieme zabudnúť ani na otočný stmievač 500W s filtrom a ani na hotelový vypínač s oneskoreným vypínaním.

Výhodne si môžete zakúpiť zásuvky s uzemnením IP44 Schuko alebo francúzsku zásuvku s IP44. Zásuvka francúzska dvojitá, kompletná pod kódom 25092 má veľmi zaujímavý tvar, oblý v plochom jednoduchom horizontálnom rámiku.

Kombinácia farieb je možná! Odporúčame!

Rámčeky nájdete v ponuke horizontálne od jednoduchého až po päťnásobný. Aj vertikálne rámčeky sú k dispozícii, dvojnásobné, trojnásobné a štvornásobné.

Výrobky LOGI  nájdete aj v našich predajniach .