00,00 €

Kanlux Terra: svietidlá, ktoré vám pripomenú prírodu


Terra znamená po taliansky (a po latinsky) zem. A práve v takom duchu poňali minimalistické svietidlá inžinieri v príslušnom oddelení výrobcu svietidiel Kanlux. Nové svietidlá Kanlux Terra, ktoré sme len teraz pridali do ponuky nášho e-shopu eLampy.sk, sú pripravené okrášliť každý interiér zemitými podtónmi a maximálnou jednoduchosťou.Prečo si vybrať svietidlá Kanlux Terra?

 

Svietidlá inovatívneho charakteru s príznačným názvom Terra sa stanú akoby celistvou súčasťou vášho interiéru. Vďaka tomu, že ide o zapustené svetlá, ktoré splynú so stenou, sú mimoriadne nenápadné, zostáva im však účinnosť kvalitných svietidiel, aké Kanlux vyrába. Ak hľadáte jednoduchosť a vysoký výkon, sú svietidlá Kanlux Terra vhodné práve pre vás.

 

Značka Kanlux je lídrom na českom a slovenskom trhu so svietidlami

 

Kanlux je na našom a českom trhu „starým známym“ hráčom. Svietidlá tejto značky zväčša spĺňajú najnáročnejšie energetické normy a tiež vynikajú úspornými riešeniami. To však nie je všetko. Na výrobu svietidiel Kanlux používa kvalitné materiály, ktoré prechádzajú náročnými testami. Znamená to, že Kanlux-y vám nielen dlho vydržia, ale budú aj efektívne slúžiť, pričom nezaťažia výraznou mierou ani vašu peňaženku.

 

Svietidlá Kanlux Terra spĺňajú okrem svojej bežnej, svietiacej funkcie, aj funkciu estetického doplnenia interiéru. Len si predstavte mať ich u vás na chodbe – to je parády. Všetky svietidlá Kanlux Terra nájdete v našom e-shope eLampy.sk za najnižšie ceny, pričom v cene máte aj exkluzívny zákaznícky servis a širokú ponuku, ktorú sme pripravili špeciálne pre vás.

 

Všetky svietidlá tohto radu sú vybavené technológiou LED, čo šetrí ďalšie peniaze z vašej rodinnej alebo firemnej kasy. Peniaze predsa môžete využiť aj na niečo iné než ako na financovanie energetických spoločností.