00,00 €
Akcia

GLOBO 41386-30RGBSH CONNOR, Stropné svietidlo

Katalógové číslo: 41386-30RGBSH

Moderné stropné svietidlo, ktoré vám dodá pocit výnimočnosti. Inteligentné osvetlenie, ktoré pracuje za vás pre vás. Funkcie svietidlá:  trblietavý efekt, s hlasovým ovládaním, aplikácia, časovač, stmievateľné, diaľkové ovládanie, zmena a fixácia farieb.

 

 

Toto svietidlo je možné ovládať cez aplikáciu - Jednoduché ovládanie pomocou smartfónu a hlasu. Aplikácia je bezplatná a má nasledovné možnosti ovládania svietidla v závislosti od modelu: regulácia teploty svetla, stmievateľné, neobmedzené farby svetla (v závislosti od modelu), hlasové ovládanie, nastaviteľná intenzita svetla v závislosti od denného času, funkcia časovača na zapnutie alebo vypnutie svetiel podľa vašich požiadaviek, úspora energie prostredníctvom automatizovaného riadenia.

Materiál svietidla:
KOV/PLAST
Druh pätice - závit:
LED
Žiarovka:
30W
Žiarovka v balení:
Áno
Dostupnosť:
U dodávateľa - na objednávku do 7 dní
106,99 €
96,29
(80,24 € bez DPH)
Doprava zdarmapri nákupe
nad 50€!
Dvojitá kontroladôkladne zabalíme
Pozri ako to robíme!
Máte otázku? Pomôžeme.Pri väčšom odbere požiadajte
o cenovú ponuku.

E-mail: info@elampy.sk
Tel.: 0908 709 790
Parametre produktu
Všeobecné parametre
Séria
CONNOR
Farba svetla
voliteľná
Štýl
Moderné
Technológia
LED
Farba svietidla
chrom
Farba tienidla
biela
Materiál svietidla
KOV/PLAST
Druh pätice - závit
LED
Stupeň krytia (IP)
IP20
Žiarovka
30W
Záruka
2 Rok
Výška (mm)
65
Priemer (mm)
500
Kelvin
3000-6000
Lumen
3000lm
Ďalšie informácie
Žiarovka v balení
Áno
Globo – firma bola založená v Rakúsku v roku 1998, svietidlá sú distribuované do viac ako 50tich krajín sveta. Pre Globo je dôležitá  pestrý svet svietidiel.  Klasické formy sa dávajú do popredia ,nájdete svietidlá tradičné, úsporné, no nezanedbávajú ani nové LED technológie. Interiérové svietidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň, do obývacích izieb, do kúpeľní. Kde  sa elegancia  snúbi s funkčnosťou ,tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru.  Globo  ponúka Vám aj široký výber solar  lámp, ktoré počas dňa zachytia silu slnka, aby ste mohli dlho do noci vychutnávať krásne osvetlenú záhradu.

Naposledy prezerané