00,00 €

Inovatívne svietidlá Kanlux Blurro: Poznáte ich aj vy?


Máte doma, v kancelárii alebo v akomkoľvek priestore niečo, čo si žiada lepšie osvetlenie? Ak áno, ste na správnom mieste a mali by ste si domov zaobstarať svietidlá Kanlux Blurro. Ide o unikátne svietidlá, ktoré vám dodajú prvotriedne osvetlenie nielen bežných priestorov, ale aj galérií alebo umeleckých diel. Vďaka tomu to dodá vášmu priestoru skvelú atmosféru hodnú kráľov.

 

Svietidlá Kanlux Blurro vás očaria jednoduchosťou

 

Ak máte radi minimalizmus a vo vašom interiéri sa nachádza iba málo vecí, ktoré by priveľmi pútali pozornosť, mali by ste sa zamerať práve na svietidlá Kanlux Blurro. Ide o prvotriedne svietidlá, ktoré sú nielenže kvalitné, ale pochádzajú od jedného z najobľúbenejších predajcov a výrobcov svietidiel na Slovensku a v Česku.

 

Ide o svietidlá, ktoré sú nielenže pekné na pohľad, ale aj mimoriadne výkonné a, čo je asi najdôležitejšie, dlho vám vydržia, a to nielen z pohľadu výrobku a jeho trvácnosti ako takej, ale aj z pohľadu šetrnosti. Využíva totiž inovatívnu LED technológiu, čo pre vás znamená, že budete každý mesiac šetriť nielen na elektrine ako takej, ale kupovať často nebudete ani samotné LED žiarovky, keďže vydržia svietiť desiatky tisíc hodín.

 

Do akých miestností je ideálne umiestniť svietidlá Kanlux Blurro?

 

Svietidlá Kanlux Blurro je možné pohodlne a bez problémov umiestniť najmä do miestností, akými sú predsieň, kúpeľňa, záchod alebo napríklad špajza. Vďaka ich univerzálnemu dizajnu sa hodia prakticky naozaj kdekoľvek, pretože sú nenápadné a malé, a pritom stále dostatočne výkonné.

 

Myslíme si ale, že aj keby ste si ich chceli umiestniť napr. do spálne a ožiariť si tak napr. krásne sochy alebo obrazy, nič zlého sa nestane. Využite naše skvelé ceny na tieto luxusné svietidlá a vytvorte si doma oázu pokoja aj vy.