00,00 €

Hrdo, slovensky, kvalitne. Aj to sú svietidlá od eLampy.sk


 

Svietidlá sú mimoriadne dôležité. Pýtate sa, prečo to tak je? Nuž odpoveď je jednoduchá. Náš e-shop eLampy.sk je 100 % slovenský a to znamená, že všetky vaše žiadosti riešime v materinskom jazyku a, navyše, kvalitne a naplno. Hrdíme sa tým, že sme vznikli na Slovensku a všetky firemné náležitosti taktiež držíme v rámci Slovenska.

 

Prečo kupovať výrobky zo Slovenska?

Kúpou produktov zo Slovenska podporíte lokálnu ekonomiku a tým nepriamo zlepšíte aj podmienky na život v našej krajine. Pre našich zákazníkov sa snažíme vždy vytvárať pridanú hodnotu, čím vytvárame pridanú hodnotu aj Slovensku. V našej krajine zamestnávame plnohodnotných zamestnancov zo Slovenska, pričom si dávame pozor na to, aby boli všetci profesionálne vyškolení a aby k našim zákazníkom pristupovali slušne a úctivo.

 

Kúpou produktov zo slovenských e-shopov zároveň podporíte tunajšie slovenské podnikateľské prostredie, čím zlepšíte životnú úroveň hneď viacerých úrovní ľudí. Navyše, v našom e-shope nenájdete len kvalitu a slušnosť, ale aj skvelé ceny, ktoré inde len tak nenájdete. Práve preto je dobré zvoliť si slovenský e-shop.

 

Žiaden problém s reklamáciami

 

Aj ten najlepší e-shop môže niekedy predať chybný kus výrobku, o čom predtým vôbec nemusel vedieť. A práve preto je dobré, že ak si kúpite svoje nové svietidlo zo slovenského e-shopu, s reklamáciou u nás nebudete mať nikdy žiadny problém. Produkt nám jednoducho vrátite priamo do e-shopu prostredníctvom pošty alebo nám ho necháte v jednej z našich prevádzok.

 

Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by vás v prípade reklamácie čakali opletačky s poštovným alebo, nedajbože, hrozba toho, že budete musieť prísť o vaše ťažko zarobené peniaze. Nebojte sa, s nami jednoducho nemôžete prehrať, preto vás vyzývame: kupujte slovenské!