00,00 €

Hlavne nenápadne: to je heslo svietidla Imoe

Česko-slovenský výrobca svietidiel Kanlux nevyrába len klasické svietidlá so žiarovkou a telom. V jeho ponuke nájdete aj mimoriadne nenápadné zapustené svietidlá Imoe. Ide v podstate o akési „prstence“, ktoré sa zapúšťajú pri výrobe sadrokartónového podhľadu priamo doňho. Znamená to, že sú mimoriadne nenápadné.

 

Keď milujete minimalizmus

 

Prstence Kanlux Imoe sú mimoriadne nenápadné a neobsahujú dokonca ani závit, ktorý je teda potrebné dokúpiť. Tieto prstence sa montujú priamo do sadrokartónu, čo znamená, že vám z neho nič nevystupuje smerom von. Ak teda máte miestnosť, v ktorej naozaj nemáte miesta nazvyš, toto je ideálne riešenie presne pre vás.

 

Pozor, žiarovka tu je

 

Prstence Imoe obsahujú už 33-Wattovú žiarovku, ktorá poskytuje vysoký výkon. Pomer veľkosť/výkon je tu teda veľmi dobrý. Zaujímavosťou je, že na výber máte rovno dva varianty týchto prstencov – okrúhly a štvorcový. Ulahodíte tak priestoru s akýmikoľvek tvarovými nárokmi.

 

Výhodou je cena

 

Takéto prstence sú cenovo veľmi výhodné a v e-shope eLampy.sk ich kúpite za niečo málo cez 7 eur. Pre vás to znamená značné množstvo ušetrených prostriedkov v iných oblastiach, čo vám pomôže kúpiť si najkrajšie bytové alebo domové doplnky. Neobmedzujte sa a zaobstarajte si svietidlové prstence Kanlux Imoe aj vy.

 

Kam sa hodia svietidlá Kanlux Imoe?

 

Ich revírom sa môže pohodlne stať napríklad šatník alebo kúpeľňa, kde je použitie sadrokartónu relatívne bežné. Ak však sadrokartón máte aj v inej miestnosti, pohodlne ich môžete použiť aj v nich. Samozrejmosťou je prítomnosť LED žiarovky, čo vám zase umožní ušetriť značné množstvo financií aj v tejto oblasti.

 

Už žiadne prehnané nákupy žiaroviek a menenie svietidiel každý rok. Užite si pohodlie s takmer domácim výrobcom kvalitných svietidiel Kanlux.