00,00 €

Hľadáte vstavané svietidlá, ktoré vás potešia? Tu sú

Značka Kanlux má v Česku a na Slovensku za dlhé roky vypracovanú povesť poctivého výrobcu kvalitných svietidiel. Tie vynikajú najmä pomerom cena/výkon, ktorý je pri týchto svietidlách na naozaj vysokej úrovni. Široká škála dizajnov a modelov je iba povestnou čerešničkou na torte.

 

Dnešný článok ale patrí absolútnej novinke, ktorú náš e-shop eLampy.sk prináša na slovenský trh. Svietidlá Kanlux Sabik vás prekvapia.

 

Keď sa svietidlá stávajú priamou súčasťou stien

 

Ak milujete nenápadnú eleganciu, sú svietidlá Kanlux Sabik tými pravými pre vás. Ide o mimoriadne nenápadné svietidlá, ktoré doslova splynú s vašou stenou a osvetlia ju zaujímavým spôsobom. Kanlux Sabik poskytujú nerezové telo a mliečne sklo, čo ich robí skvelými minimalistickými dizajnovými doplnkami.

 

Prečo si vybrať značku Kanlux?

 

Kanlux je stálicou (nielen) na slovenskom a českom trhu so svietidlami. Práve na týchto našich dvoch spriatelených trhoch pritom dominujú v domácnostiach svietidlá Kanlux. Firma bola založená v roku 1999, čo ju robí jednou z najstarších na domácom trhu so svietidlami. Kanlux je pritom držiteľom všetkých dôležitých bezpečnostných a kvalitatívnych certifikátov, vďaka čomu si môžete byť istí, že budete v bezpečí.

 

Minimalistické svietidlá sú v móde

 

Dnešná doba praje minimalizmu, čo je dobré aj pre vás. Pre dobrý efekt totiž nemusíte nakupovať všakovaké svietidlá, aké by vám len zbytočne z peňaženky vyfúkli priveľa peňazí. Radšej stavte na jednoduchosť – značka Kanlux vám v tom rada pomôže. Dajte svojim stenám dýchať aj pomocou jednoduchých svietidiel Kanlux Sabik a uvidíte, že aj váš interiér získa punc minimalizmu.

 

Kanlux je značka, ktorá si rozhodne zaslúži vašu pozornosť. Preto ju rozhodne neprehliadnite a pozrite si, čo všetko sme pre vás pripravili. J