00,00 €

Hľadáte svietidlá s nádychom orientu? Práve ste ich našli


 

Páčia sa vám svietidlá, aké nájdete napr. v luxusných ázijských reštauráciách? Ak áno, v tom prípade sa vám budú pozdávať aj novinky v portfóliu značky Globo. Svietidlá Globo JASMINA vám pomôžu doma alebo v kancelárii vytvoriť dokonalú atmosféru diaľok, ktoré sa nachádzajú v Ázii.

 

Vyberať môžete z viacerých štýlov

 

Svietidlá Globo JASMINA nie sú iba o vzorovanom skle a „poschodových svietidlách“. Ide o vyjadrenie pocitu, že splývate s Áziou. Je len na vás, ktoré si vyberiete, či preferujete moderné alebo skôr jemne retro svietidlá. Isté ale je, že od značky Globo si určite vyberiete. K dispozícii tak máte aj väčšie, aj menšie svietidlá toho istého štýlu, vždy však ide o stropné svietidlá.

 

Do akých priestorov sa hodia svietidlá Globo JASMINA?

Svietidlá Globo JASMINA najlepšie vyniknú v kuchyni, jedálni, alebo dokonca aj v kúpeľni. Samozrejme, že teraz hovoríme skôr o sklenenom variante prvého svietidla, ktoré je menšie a celkovo skladnejšie, preto sa hodí do menších priestorov, ako je napr. kúpeľňa. Spolu s týmito svietidlami si tam vyčarujete atmosféru, akú by ste donedávna hľadali skôr niekde vo Vietname alebo v Číne.

 

Nech si vyberiete ktorékoľvek svietidlo z radu GloboJASMINA, určite nespravíte krok vedľa, dôležité je len to, aby ste si boli istí, že presne takýto štýl je to, čo doma alebo v kancelárii potrebujete. Okrem toho, toto svietidlo vám pomôže vyčarovať presne takú atmosféru, akú si vo vašom interiéri prajete.