00,00 €

Hľadáte pekné stolové svietidlo? Skúste tieto

Stolové svietidlá sú obľúbeným dizajnovým a funkčným doplnkom každej domácnosti. Skrášľujú priestor a vytvárajú svetlo, ktoré nám umožňuje robiť všetko, čo potrebujeme. Ideálne je umiestniť ich na nočný stolík, stolík pri sedačke, ale pokojne aj na jedálenský stôl – je to len a len na vás. Dnes si pozrieme zopár noviniek zo sveta stolových svietidiel.

 

Poznáte značku Eglo?

 

Značka Eglo patrí k renomovaným svetovým výrobcom svietidiel. Ide o rakúsku spoločnosť založenú v roku 1969, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných a najmä dizajnovo exkluzívnych svietidiel. V portfóliu značky nájdete lampy do moderných priestorov, ktoré vynikajú kvalitným prevedením.

 

Stolové svietidlo Eglo Olmero

 

Olmero je séria svietidiel navrhnutých pre moderné interiéry. Sivo maľované drevené telo je rebrované, čo ho robí ideálnym spoločníkom aj na čítanie. Zmestí sa sem maximálne 60-wattová žiarovka, výkonu na svietenie je teda na rozdávanie. Toto svietidlo je krásnym spestrením stolíka.

 

Stolové svietidlo Eglo Sotos

 

Eglo Sotos je exkluzívne stolové svietidlo, ktoré kombinuje dva svety. Tvar elipsy totiž skrýva aj naturálne aj sivo maľované drevo. Aj v tomto prípade ide o rebrovaný typ a taktiež sem dokážete vložiť až 60-wattovú žiarovku.

 

Stolové svietidlo Eglo Stellato

 

Eglo Stelato je svietidlo vyrobené z tmavo maľovaného dreva. V strede sa nachádza žiarovka krytá mliečnym sklom, vďaka čomu nie je svit príliš výrazný. Energetická trieda tohto fešáka je dokonca A++, čiže ušetríte financie aj za elektrinu.

 

Stolové svietidlá Eglo Cossano


Ak máte radi minimalizmus, bude pre vás stolové svietidlo Eglo Cossano v bielej alebo v naturálnej, hnedej farbe. Ide o moderné svietidlo kombinujúce drevo a plast. Stane sa ideálnou súčasťou každého nočného stolíka v modernej spálni.


 

Stolové svietidlá Eglo Sendera

 

Eglo Sendera ukazuje oceľ v tej najkrajšej podobe. Ide o moderné a štíhle svietidlo, ktoré sa hodí aj do klasickejšie poňatých interiérov. V ponuke je pritom v troch farebných variantoch – hnedej, tmavohnedejbielej.