00,00 €

Hľadáte najkrajšie závesné svietidlá? Skúste Eglo Bonares

Rakúska značka svietidiel Eglo s tradíciou už od roku 1969 sa špecializuje na vysokokvalitné produkty, ktoré vynikajú nielen 100 % kvalitou, ale aj nádherným dizajnom. Niet sa čomu čudovať, na dizajnoch pracuje niekoľkočlenný tím expertov s dlhoročnými skúsenosťami, čo sa na produktoch samotných jednoducho musí prejaviť.

 

Čím vyniká svietidlo Eglo Bonares?

 

Ako môžete vidieť na obrázku, Eglo Bonares je moderné svietidlo so sklenými elementmi, ktoré sa fantasticky vyníma najmä v modernom interiéri plnom svetla a hranatého nábytku. Ide o vysokovýkonné, 60-wattové svietidlo, ktoré je obdarené materiálmi ako sklenené kryštály a chróm. Práve vďaka vysokému lesku všetkých svojich súčastí ide o svietidlo určené najmä do moderných priestorov.

 

Nebojte sa: ušetrí aj energiu

 

Pretože svietidlá Eglo sú povestné svojou kvalitou, vynikajú aj schopnosťou šetriť energiu. Toto svietidlo patrí do energetickej skupiny A++, čo je samo o sebe výborný výsledok. Znamená to, že zatiaľ čo na poli energetickej náročnosti ušetríte, na dizajne vašej miestnosti, naopak, získate.

 

Do akých miestností sa hodí svietidlo Eglo Bonares?

 

Eglo Bonares sa výborne bude vynímať v exkluzívnej pracovni, ale nestratí sa ani v štýlovej spálni. Vďaka jednoduchému dizajnu, ktorý sa dá označiť aj ako minimalistický, sa dá vhodne doladiť k takmer čomukoľvek moderne ladenému. S takýmito atribútmi ide o naozajstného domáceho štýlového pomocníka, ktorý si dokáže na vašu domácnosť posvietiť štýlovo.

 

Ak svoje nové svietidlo Eglo Bonares doladíte k podobne koncipovaným doplnkom, v ktorých budú hrať rolu kryštály, nemáte čo stratiť. Nenechajte svoj byt len tak nudne sedieť a zaobstarajte si doplnky, ktoré vám zo života spravia prechádzku krásnym prostredím.