00,00 €

GLOBO stropné svietidlá spĺňajú všetky nákupné kritériá

Jedno stropné svietidlo takisto zapadá do prostredia, ako tam patriaci nábytok. Je dôležitou súčasťou interiéru. Takže ich výber nie je ani jednoduchý, ani ľahká úloha.

Aj Vy máte s tým takúto skúsenosť? Ak ste neistý, možno riskujete výber nepriaznivých svetelných riešení. Ale ak múdro rozhodujete, ste schopný vytvoriť výbornú atmosféru Vášho domova s tou najvhodnejšou voľbou. Takto Vám pomáhajú Globo svietidlá vo výbere svietidla.

Pri výbere svietidla majte pred očami vždy nábytok Vášho domova a výšku stropu, je to dôležité, či si vyberiete klasické svietidlo alebo s moderným dizajnom. Pri vybavení usilujete sa dosiahnuť harmonický efekt v izbe, ale musíte brať do úvahy aj to, aká činnosť prebieha v danej miestnosti, ako často sa tam bude svietiť a s akou intenzitou. Nesmiete zabudnúť ani na stropnú konštrukciu.

Cítite, že čím ďalej, tým zložitejšia je úloha, vybrať si to správne stropné svietidlo?

 

Globo stropné svietidlá spĺňajú všetky nákupné kritériá

Kuchyňa je srdcom aj dušou nášho domova – je to všeobecné konštatovanie. Avšak obývacia izba je tá miestnosť, kde obvykle strávime najviac času.

Táto miestnosť slúži na strávenie voľného času, na čítanie ,na pozeranie televízora, na privítanie hostí. Pre stanovenie správneho osvetlenia sa tu kladie oveľa väčší dôraz, než kdekoľvek inde vo vašej domácnosti.

Stropné svietidlá, ako aj ďalšie doplňujúce osvetlenia keď harmonicky zladíte, dokážete tým získať dokonalý efekt.

 

Čo potrebujete vedieť o Globo stropných svietidlách?

Rakúsky výrobca veľký dôraz sa kladie na harmóniu a funkčnosť. Svietidlá sú distribuované do viac ako 50tich krajín sveta. Globo handels GmBH je na trhu svietidiel od roku 1998, a od toho času poskytuje pre spotrebiteľov čoraz dekoratívnejšie a z ekonomického hľadiska úspornejšie svietidlá.

Aj pre Vás!

Vyrába viac ako 2000 produktov, tradičné stropné svietidlá , stojanové a stolné svietidlá. Halogénové riešenie alebo LED osvetlenie tiež dostáva rolu.

Výroba pozorne sleduje aktuálne dizajn trendy, usiluje sa o jedinečný vzhľad, a dodržuje požiadavky na kvalitu. Pri harmonickom, jedinečnom a estetickom vzhľade Globo svietidlá spĺňajú širokú paletu potrieb s maximálnou funkčnosťou.

 

Prečo nechať osvetlenie na Globo stropné svietidlá?

 

Globo stropné svietidlá – ako všetky Globo produkty – spĺňajú najvyšší štandard kvality a bezpečnosti. Majú platný certifikát CE, ktorý svedčí o dodržiavaní prísnych európskych noriem, s 2 ročnou zárukou. Prísna kontrola kvality QA, testovanie preukázalo výbornú kvalitu svietidiel.

Globo produkty poskytujú riešenia

Mnoho faktorov a kritéria hrajú role vo výbere svietidla, z Globo výrobkov si ľahko zvolíte ten správny. Výrobca ponúka rôzne druhy svietidiel, vyberiete si ten najideálnejší. Či už „zlatú“ klasiku, alebo moderné LED svietidlo.

Rozličné miestnosti vyžadujú rôzne typy svietidla.

Nie je jedno, či daná miestnosť má nízky alebo vysoký strop. Potrebujete nejaký výstižný kus svietidla alebo len obyčajný luster? Spot svietidlá beriete do úvahy alebo bodové svietidlá? Pre Globo nič nie je nemožné.

Globo ponúka riešenie založené na funkcii miestnosti

Voľba najideálnejšieho svietidla závisí aj od sily a jasu osvetlenia. Záleží na tom fakte či potrebujete príjemné náladové svetlo v spálni, alebo jasnejšie osvetlenie pri čítaní v obývačke.

Vo výbere stropných svietidiel musíme byť obozretný aj z hľadiska z akého materiálu je strop, či je to sadrokartón alebo betón. Globo ponúka riešenie na všetky druhy.

S pomocou energicky úspornými svietidlami sa nemusíte obávať o vysoké účty za elektrinu.

LED svietidlá majú dlhšiu životnosť a spotrebujú len málo energie. Ušetrite s nimi na účte za elektrinu!

Ľahko vytvoríte príjemnú náladu s Globo svietidlami.

Aby ste sa odreagovali od každodenného zhonu, Vám k tomu dopomôže kombinácia farieb, vône a osvetlenie domova. Rôzne svietidlá od tohto výrobcu Vám vytvoria príjemnú atmosféru domova.

Globo stropné svietidlá sú v súlade so všetkými aspektmi volieb. Pozrite si našu ponuku, určite sa Vám podarí vybrať si niečo vhodné zo širokej ponuky.