00,00 €

Elektrina je náš život. Namontujeme vám všetko, iba od eLampy.sk


 

Dumáte nad tým, že by ste chceli, aby vaše krásne novučičké svietidlá od nás vám niekto aj nainštaloval? Nechcete sa zdržiavať zbytočným hľadaním majstrov, ktorí často ani len neprídu? V tom prípade ste na správnom mieste. V našej firme eLampy.sk sme si pre vás pripravili novú službu, a tou je komplexná dodávka a montáž elektroinštalačných prác.

 

Nezáleží nám na tom, či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu

 

Radi sa postaráme o elektroinštalačné práce v komplexnom rozsahu, nech ste kdekoľvek – v novostavbe alebo iba rekonštruujete. Samozrejme, elektrické záležitosti sú mimoriadne dôležitou súčasťou každej stavby, či už ide o bývanie pre rodinu alebo o kancelársky objekt. Samozrejme, nerobíme len s káblami, ale radi vám pomôžeme so všetkým, čo sa týka elektriny.

 

V našej firme sa zaoberáme a aktívne sledujeme aj najnovšie trendy v oblasti bleskozvodov a taktiež radi vám namontujeme všetko, kde sa nachádza elektrina, teda vrátane napr. elektrického kúrenia. Montáž elektrického kúrenia robíme poctivo a efektívne, aby ste boli v bezpečí za každých okolností.

 

Sme odborníci naslovovzatí

 

Vďaka našej dlhoročnej práci v eLampy.sk sme vycvičení naozaj na akúkoľvek činnosť, čo sa týka elektriny. To znamená, že vám radi poskytneme napr. aj služby ako je výroba rozvádzačov NN a taktiež aj štruktúrovaná kabeláž. Radi sa postaráme o komplexné služby, kde patria nielen vyššie uvedené služby, ale aj tie ďalšie, ako je komplexné elektroinštalačné riešenie, a to od revízie, cez realizáciu, až po finálnu montáž.

 

Využite naše služby a nechajte si svoje elektrické záležitosti vybaviť cez nás. Uvidíte, že budete radi a že budete mnoho rokov na 100 % spokojní a že si budete užívať spokojný život alebo bývanie. Využite nás a dohodneme sa aj na skvelej cene, uvidíte.

 

Vypracujeme Vám individuálnu ponuku, stačí nás kontaktovať :

 

Mobil: +421 908 709 790
Tel./Fax.: +421 31 272 24 45
E-mail: 
starluxds@elampy.sk