00,00 €

Dymové svietidla ANNIKA, ktoré doladia váš interiér.


Moderne a nadčasové zároveň.

 

Ako vzniká dymové sklo? Nádherné sfarbenie mu dodávajú oxidy kovov. V závislosti od ich koncentrácie získava rôzne odtiene, nielen čiernu, ale aj žlto-sivú, bronzovú. Sklo naďalej zostáva transparentné, ale už nie je také priehľadné ako pôvodné číre sklo. Svietidlá  s dymovými tienidlami zo skla sú estetické a pristanú moderným, elegantným i minimalistickým interiérom.


Závesná lampa Annika presvedčí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Dokonale zapadne do modernej obývačky alebo nad jedálenský stôl. Celkový príjemný dojem svietidla môžete podčiarknuť dekoračnou LED žiarovkou. V ponuke je v troch prevedeniach.

                                                   

 

V sérii Annika nájdete aj stolovú lampu pre ľahšie zladenie vášho interiéru. Lampa ponuka jemný dizajn, a preto ju môžete integrovať do každej miestnosti. Má dotykový spínač čo vám umožní ľahko zapnúť a vypnúť lampu.

                                        

 

 

Ak by ste však hľadali aj iné farebné kombinácie z tejto serie, v našom eshope máte na výber z troch. Matný nikel a dymové sklo, matná zlata a jantárové sklo a nakoniec medená s dymovým sklom.