00,00 €

Dekoračné nástenné svietidlá: ktoré si vybrať?

 

Svietidlá by v domácnosti a vo firme mali plniť najmä osvetľovaciu úlohu, to je asi jasné. Lenže nie je všetko také jednoduché, ako sa zdá. Dnes sú svietidlá nielen na svietenie, ale aj na okrasu. A práve tohto sa drží rakúska značka Eglo, ktorá už od roku 1969 vyrába tie najkrajšie svietidlá na svete. Dnes vám ukážeme zopár jej modelov, ktoré patria do kategórie dekoračné nástenné svietidlá Eglo.

 

Potrpíte si na jednoduchosť alebo máte radi detaily?

 

Značka Eglo má vďaka niekoľkým desiatkam rokov skúseností vo svojej ponuke množstvo modelov, ktorým očarí azda každého milovníka pekného dizajnu. Minimalistické nástenné svietidlo Eglo Ono 2 sa hodí na každú chodbu a do každej kúpeľne. Vďaka svojmu bielemu jemnému dizajnu dokáže ľahko spríjemniť okolie.

 

Ak je váš dom mierne temný, poteší vás rovnaké svietidlo, ale v prevedení Eglo Ono 2 čierna. Rozdiel tu nie je takmer žiadny, ak teda nepočítame farbu.

 

Ste excentrici? Potom je toto svietidlo pre vás

 

Ak ste matematici alebo excentrici páčiť sa vám bude dekoračné nástenné svietidlo Eglo Cantzo Led. V ponuke je v dvoch temnejších farbách, konkrétne v čiernej a v tmavosivej. Vďaka unikátnemu dizajnu sa hodia aj do hypermoderných priestorov, ktoré príjemne dotvoria.

 

Už úplným minimalizmom je však svietidlo Eglo Weiss Haro, ktoré je vlastne... iba akási placka, ktorá sa pripne na stenu. Nenechajte sa pomýliť jeho nenápadným zjavom. Aj takáto malá lampa vám dokáže totiž pekne osvetliť cestu napríklad na chodbe.

 

Prečo si vybrať značku Eglo?

 

Eglo je renomovaný výrobca, ktorý disponuje tímom desiatok až stoviek zamestnancov. Tí pre vás dizajnujú a vyrábajú najkvalitnejšie svietidlá, ktoré dotvoria vašu atmosféru, či už doma alebo v práci. Váš obľúbený štýl pritom môže byť akýkoľvek – široká ponuka svietidiel vám ulahodí v každom prípade.