00,00 €

Dekoračné detské svietidlá od Rábalux -Detská fantázia nemá medze!

Milujeme svoje deti, a zo všetkých síl sa snažíme im dať len to najlepšie! Staráme sa, vyhovieme im požiadavkám. No nielen z materiálnej stránky života, či zo zdravotného hľadiska, ale hlavne veľký dôraz kladieme aj na detský duchovný svet. Ich zdravý vývin je nám rodičom prvoradým!


Naše oči vyžadujú starostlivosť. Preto návrhári detských svietidiel od Rábaluxu vytvárali nové dekoračné svietidlá starostlivo a dbali o dokonalý detský dizajn. Naplánovali takú kolekciu, ktorá očarí aj chlapcov aj dievčatá. V kolekcii nájdete svietidlá každého druhu s tým istým motívom na centrálnych aj na doplnkových svietidlách.  Tieto milé a sympatické motívy sú v podobe zvieracích postavičiek, ktoré zabavia fantáziu každého dieťaťa. Harmónia farieb je zaručená! Kombinácia týchto svietidiel dodá čaro každej detskej izbe. Vaša ratolesť sa môže cítiť vo svojej izbičke v bezpečí  v kruhu obľúbených zvieratiek. Spokojnosť a radosť zo svietidiel vyčarí na ich tváričkách úsmev, a  pre nás rodičov to bude ten najkrajší dar.


Každá jedna séria v sebe zahŕňa: závesné svietidlo, stropné svietidlo a nástenné svietidlo. Tieto pôvabné a hravé doplnky budú pre Váš domov obľúbeným prvkom. Do moderných detských izieb sa veľmi hodia, sú v súlade v dnešnej dobe veľmi populárnymi farbami.  Ľahko sa splývajú s farbami stien a s detským nábytkom. S použitím žiaroviek teplej bielej farby dosiahnete vhodný efekt a chránite zrak vašej princeznej, či princa. Vy ako rodič, budete pokojný a vaše dieťa spokojné. Dokonalý detský dizajn keď sa stretne s profesionálnym výborným osvetlením, tak to budú svietidlá od Rábalux v sérii Cathy, Shepherd a Leon.


Novinky dekoračných detských svietidiel nájdete na www.elampy.sk!  Cathy, Shepherd a Leon už na Vás čakajú!