00,00 €

CORDES nové dekoračné svietidlo od Kanluxu – vynikajúci nápad do obývačiek

Veľa ľudí kladie veľký dôraz na oblečenie, ktoré nosí. Dáme si záležať, cítime sa lepšie keď sa nám podarí uloviť nejaký krásny kus oblečenia, a tešíme sa z toho keď nám ho aj pochvália. To isté platí aj pri plánovaní interiéru. Dbajme na výzore nášho domova! Nejedno krásne dekoračné svietidlo môže byť ozdobou v interiéri. Dekoratívna lampa je navrhnutá tak, aby ihneď upútala pozornosť. Takým príkladom je aj novinka závesné svietidlo CORDES od Kanluxu.Špirálovito točené krásne biele svietidlo má priemer 25,5 cm, od stropu visí 191 cm. Je praktické, lebo si individuálne viete nastaviť výšku, ktorú si žiadate dosiahnuť. Vyrobené je na E27 závit, môžete použiť klasickú žiarovku max 60W ale takisto aj úspornú alebo LED žiarovku.

Silný vizuálny efekt dodá v priestore, kde si ho namontujete. Doprajte obývacej miestnosti, aby v nej dekorovala táto nádherná lampa. Vaša návšteva, priatelia, rodina si určite pochvália tento vynikajúci dekoračný kus vo Vašej obývačke. Tak ako výber farieb na stenách, nábytok alebo bytové doplnky, aj svietidlá poskytnú spôsob, ako vyjadriť svoju individualitu v dome.

Najčastejšie závesné svietidlo je prvé čo si všimnete v miestnosti, do ktorého vstupujete, preto nezabudnite si správne vybrať to najvhodnejšie pre Vašu obývačku! Nenechajte si ujsť z našej ponuky CORDES,  ktoré nájdete pod kódom 25530. Navštívte náš eshop www.elampy.sk