00,00 €

Čo znamená Eglo Manalba? Okrem krásneho svietidla je to aj...

Eglo Manalba vám možno na prvý pohľad nič nepovie. Tí znalejší si ale spomenú na výrobcu kvalitných svietidiel Eglo. Manalba je potom označenie modelu klasických stolných svietidiel, ktoré sa výborne budú vynímať jednak na vašom nočnom alebo pracovnom stole, ale taktiež aj v kancelárii medzi ostatnými elegantnými doplnkami.

 

Eglo Manalba sa bude hodiť aj vám

 

Eglo Manalba je v prvom rade naozaj elegantné svietidlo, ktoré nájde svoje využitie takmer kdekoľvek. Klasická „tučná“ nožička vám zaručí jej 100 % stabilitu a silný lúč kvalitného a šetrného svetla sa zase postará o to, aby ste videli na všetko, čo potrebujete. Spodok, teda akási nožička svietidla je vyrobená z ocele a vyzerá ako mramor, čo dodá ďalšiu dávku elegancie a exkluzivity aj vášmu interiéru.

 

medenej farbe pritom vyzerá veľmi elegantne. Klobúčik v čiernej farbe z textilu je potom už iba príjemným doplnkom.

 

Aj v zlatej vyzerá krásne

 

Eglo Manalba sa vyrába aj v zlatej oceľovej farbe, ktorá tiež pôsobí mramorovo, vďaka čomu si môžete užívať krásny dizajn aj v zlatej farbe. Toto svietidlo je také univerzálne, že sa bude dobre vynímať aj v loftovej atmosfére, ako aj v elegantnom zariadení banky. Určenie je jednoducho na vás.

 

Prečo si vybrať svietidlo Eglo?

 

Eglo je unikátny výrobca s takmer 50-ročnými skúsenosťami s výrobou svietidiel. Vďaka tomu si môžete byť istí, že doma alebo v kancelárii budete mať unikátne svietidlo, ktoré vám ušetrí peniaze a skrášli interiér. Zamestnancov firmy Eglo totiž tvoria iba svojimi znalosťami vysokopostavení odborníci z radov manažérov, inžinierov alebo dizajnérov.

 

Pri výrobe svietidiel Eglo sa dbá na absolútnu kvalitu všetkých materiálov a spracovania, pričom dôraz je kladený aj na dizajn. Majte doma kvalitné svietidlá Eglo za najlepšiu cenu!