00,00 €

Čierna je nový hit: Ako túto filozofiu odraziť na svietidlách?


 

Napriek tomu, že uplynulé mesiace boli pomerne čierne, čo bolo spôsobené primárne pandémiou koronavírusu, nedá sa povedať, že b to na ľuďoch zanechalo stopy. Práve sme totiž zistili, že obľúbenou farbou nielen v oblasti svietidiel, ale aj v iných, sa opäť stala čierna farba. Ktovie, prečo asi. My tu zopár dôvodov pre vás máme pripravených.

 

Aké čierne svietidlá sú najväčší hit?

 

Čierne svietidlá sú skvelé preto, lebo sú univerzálne. Môžete si ich dať do interiérov rôznych farieb, čo pre vás znamená, že sa nemusíte babrať s tým, akú farbu zvolíte. Čierna je jednoducho plne nadčasová a univerzálna, pričom dobre zapadne aj k mosadznej alebo, pre mňa za mňa, aj k bielej farbe. Okrem toho sa skvelo ladia aj k interiéru, ktorý je ladený skôr do retro štýlu alebo aj do interiérov, ktoré sú skôr moderne ladené.

 

Svietidlá v čiernej farbe sú u nás v e-shope eLampy hojne zastúpené. Máme pre vás pripravené modely, ktoré sú retro a hodia sa k interiérom s retro nábytkom, ale aj svietidlá, ktoré sú moderné a hodia sa hoci aj do sci-fi interiérov. Vďaka tomu sa dá povedať, že si u nás vyberie naozaj každý.

 

Do akých miestností sa hodí čierna farba?

Čierne svietidlá skvelo doladíte napr. so závesmi rovnakej farby, prípadne s pohovkou, ktorá, keď je čierna, tvorí naozaj pútavý doplnok každého interiéru. Vďaka univerzálnosti čiernej farby si poradíte ľahko aj s ladením jednotlivých doplnkov, takže nemusíte obehať niekoľko obchodov s doplnkami a dekoráciami, aby ste si vybrali tie pravé pre vás.

 

Využite aj vy nové trendy a nájdite v našom e-shope tie pravé čierne svietidlá. Uvidíte, že vám budú ešte dlho robiť radosť a že si ich budete dosýtosti užívať, práve pre ich univerzálnosť. Aký je váš názor na čierne svietidlá? Máte ich radi?