00,00 €

Cielené osvetlenie s pomocou Kanlux svietidiel

Podstata cieleného osvetlenia spočíva v tom, aby bolo presne nasmerované tým správnym smerom, kde sa vykonávajú dôležité práce. Naplánovanie  osvetlenia je nesmierne dôležité, to bude predsa kľúčom Vášho úspechu.

Je možnosť vybrať si zo širokého sortimentu svietidiel, závisí aj na tom, čo chceme konkrétne osvetliť.

Halogénové svietidlá zvyčajne sú zabezpečené so žiarovkou typu G9 alebo G4, ktoré dožičia jasné svetlo, ale z hľadiska ich miery je vhodnejšie brať do úvahy LED svetelný zdroj, je to predsa efektívnejšie riešenie. Je nepopierateľné, že stolné lampy s klasickým závitom sú neprekonateľné.

Ako správne osvetliť pracovné povrchy?

Na osvetlenie pracovných stolov máme k dispozícii rôzne typy  svietidiel, moderné sú dekoratívne nábytkové svietidlá, ktoré sa dajú namontovať pod police, popritom klasické stolné lampy sú tiež obľúbené, osvetlenie môže byť efektívne aj so stolovými svietidlami so svorkou, ich pripevnenie je veľmi jednoduché a praktické.

http://www.elampy.sk/interierove-svietidla/kancelarske-svietidla/1867-kanlux-01878-heron-kt017c-w-kancelarska-stolova-lampa.html?search_query=heron&results=2

Do spálne odporúčame naplánovať svietidlá nad posteľ z oboch strán, nasmerované príjemné nočné svetlo môžete využiť na čítanie a popritom svetlo nebude presahovať na druhú stranu postele, nebude to rušiť klud Vašej polovičke.

http://www.elampy.sk/interierove-svietidla/spoty/1907-kanlux-07085-moli-el-10-halogenovy-spot.html?search_query=07085&results=1

V kúpeľni je dôležitým faktorom správne osvetlenie zrkadla. Dbajme o to, aby tu cielené osvetlenie bolo namierené na konkrétny  bod, aby osoba pri zrkadle mala perfektné, dostačujúce svetlo.  Pozor, dôležité je , aby Vaša kúpeľňa mala aj primerané neutrálne svetlo, vyhýbajme sa tieneniu. Vieme to dosiahnuť do stropu zabudovanými bodovými svietidlami, nesmieme zabudnúť si zvoliť aj správny odtieň svetla. Do  modernej hi tech styl kúpeľne sú vhodné žiarovky so studeným svetlom, do klasickej kúpeľne uprednostnite led svetelné zdroje s teplým odtieňom.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=amy+el&submit_search=