00,00 €

Chcete mať byt alebo dom ako z New York-u? Skúste tieto svietidlá

Svietidlá Eglo Pinto a Eglo Pinto Nero sú ako stvorené na dotvorenie vášho dizajnového bytu alebo domu, ktorý bude ako vystrihnutý z obálky časopisu o bývaní. Svietidlá Eglo Pinto sú vďaka šírke sortimentu určené na rôzne miesta domu alebo bytu. Pohodlne ich dáte na stôl, na strop, alebo aj na stenu.

 

Prečo si vybrať svietidlá Eglo Pinto?

 

Svietidlá Eglo Pinto sú vyrobené s dôrazom na maximálnu estetiku a kvalitu prevedenia. Pri ich výrobe pritom boli použité výhradne najkvalitnejšie materiály, aké v ostatných svietidlách len tak nenájdete. Zatiaľ čo modely Eglo Pinto vynikajú bielym, resp. priehľadným prevedením, tie s prídomkom „nero“ ponúkajú aj špecialitku vo forme tmavého dymového skla.

 

Štýlovo a úsporne aj doma

 

Svietidlá Eglo Pinto sú vyrobené nielen s dôrazom na kvalitu, ale aj na úsporu energií, aby ste každý mesiac nevyhadzovali peniaze len tak, do vzduchu. Disponujú totiž certifikáciou energetickej triedy vo forme A++, čím patria k tomu najlepšiemu nielen na slovenskom trhu. Okrem toho, v ponuke sú rôzne variácie, vrátane troj- alebo štvor-svietidlových modelov.

 

Kam umiestniť svietidlá Eglo Pinto?

 

Svietidlá Eglo Pinto sa náramne hodia nielen do oddychových miestností ako je obývacia izba alebo spálňa, ale aj do kuchyne alebo chodby. Každé svietidlo z radu Eglo Pinto poskytuje 60-wattový výkon, čím je zabezpečené aj 100 % osvetlenie. Eglo jednoducho chce, aby ste zo svojho domova mali vždy radosť. A preto tvorí podobné kúsky.

 

Nech si vyberiete ktorékoľvek svietidlo Eglo Pinto, môžete si byť istí, že Eglo ich pre vás vyrobilo s dôrazom na kvalitu a špeciálny dizajn. Je teda maximálne pravdepodobné, že rovnaké svietidlo len tak u niekoho neuvidíte. A o to dnes predsa ide – stať sa výnimočným za každých okolností. J