00,00 €

Bravo – novinky firmy Kanlux!

Jeseň nám klope za dverami, pre školákov to znamená nový „život“! Najmä pre prváčikov to bude veľká zmena, pre tých pokročilých rutina. No, takže posvieťme si na ne!

Kanlux prichádza na trh svietidiel s LED novinkami!

Učitelia, profesori zrejme si ocenia tieto ohromné LED panely!

BRAVO – vďaka tebe vidíme dobre!

Posvietime si na našich žiakov, do našich kníh, do zošitov či už v laboratóriách na výsledky našich malých vedcov. Bravo je vynikajúce osvetlenie do tried, veď nielen sú úsporné ale aj poskytnú dostatočné osvetlenie vo väčších priestoroch. Každý žiak dovidí na tabuľu, nemusí škúliť, očami silno lokalizovať a zamerať pohľad na tabuľu, čo je tam napísané s drobnými písmenami. Jas tohto skvelého osvetlenia im v tom pomôže. Bravo LED panely nájdete v ponuke v rôznych tvaroch a veľkostiach, s bielim alebo strieborným okrajom. Teleso svietidla je z hliníkovej zliatiny a panel z plastu. Výrobca poskytuje 3 ročnú záruku na tieto novinky, ktoré Vám môžu posvietiť 3700lm, 4000lm, 4400lm, 5000lm – podľa veľkosti. Sú vyrobené s ochranou IP20 na vnútorné použitie.

Len smelo do toho! Učitelia, školáci s jeseňou je tu BRAVO LED a KATRO LED!    


Všestranné využitie týchto LED  panelov poukazuje na výkonné využitie. Možno ich namontovať na chodby nemocníc, či do kancelárskych priestorov.

Funkčnosť LED osvetlenia nemá páru! O tom svedčí aj KATRO LED. V škole okrem tried a mohutných, nekonečných chodieb sa nachádzajú aj sociálne miestnosti, zborovne, do ktorých odporúčame využiť skvelé LED panely menších rozmerov. KATRO LED dostanete v bielom, saténovo niklovom aj striebornom prevedení.


 

Niektorý pedagóg zabudol zhasnúť svetlo v zborovni? Na toalete stále svieti počas celého dňa? Žiadny problém! Úspornosť týchto panelov je zaručená! Spotreba energie je len 6W, 12W, 18W, 24W-podľa veľkosti LED panelov. Treba len raz zainvestovať, a uvidíte Vaša snaha na šetrení energie nebude zbytočná! Hoci aj vo vašej predsieni doma dostanete to najlepšie osvetlenie. Presvedčte sa o to s úžasnými novinkami od Kanlux!