00,00 €

Bohatý výber spot svietidiel od Kanluxu

V tejto našej rubrike by sme Vám veľmi radi predstavili  spot svietidlá od poľského výrobcu Kanlux.

Séria BRENDI ponúka tri typy spotových svietidiel, ako už aj názov naznačuje, sklo tohto svietidla sa veľmi podobá na poháre od Brandi. Teleso svietidla je oceľový plech, v chrómovom prevedení.  Toto  dekoratívne prisadené svietidlo je vyrobené na  halogénové žiarovky G9, ktoré sú súčasťou svietidla. Napájanie sieťovým napätím 220 - 240 V. Max. príkonom 3x40W, hľadajte pod kódom: 08882


 

Ďalšia veľmi obľúbená séria je TOMA, obyčajné línie oslovia každú generáciu. Jednoduché riešenie nájdete v spot 1 kód: 01020 alebo spot 2 kód: 01021. Vhodné je na strop a svoju funkciu spĺňa aj ako nástenné svietidlo. Vynikajúco sa hodí na osvetlenie v interiéri, kde chcete osvetlením vyzdvihnúť istú časť, alebo dekoráciu. Zvýrazníte s tým hociktorý dovtedy skrytý  detail vo Vašom interiéri. Toto halogénové svietidlo je so svetelným zdrojom G9 max príkonom 40W s IP20.


 

 

A je tu MOLI pre mladých! Tieto praktické svietidlá sú vhodné do každej miestnosti, či do detskej izby alebo do kuchyne. Nezabudnime ani na zámerné cielené osvetlenie, na to sú priam stvorené. Svietidlá sú v prevedení saténový chróm. Teleso svietidla je z oceľových výliskov a rúrky z kovu.

S ochranou IP20 je vyrobený dvojitý spot, nájdete pod kódom 07086, halogénové svietidlo prisadené, napájané 220V-240V ~ 50 / 60Hz, pätica GU10, max. príkon 2x50W.

 

Vyberte si praktické svietidlá zo série BRENDI, SONDA, GLASO, GINA, TOMA, MOLI od Kanluxu!

 Vaša spokojnosť bude našou vizitkou  www.elampy.sk