00,00 €

Bodové svietidlá: Sú úžasné nielen do galérie


 

Mali ste niekedy doma, alebo prípadne máte, bodové svietidlá? Ak nie, vedzte, že možno práve nadišiel ideálny čas na nápravu. Bodové svietidlá sú ideálnym riešením nielen do menších priestorov, ale okrem toho aj veľmi dobre vyzerajú. Tie v našej ponuke na eLampy.sk, navyše, ponúkajú vysoký výkon a to všetko pri nízkej spotrebe energií.

 

Čím sa od seba odlišujú jednotlivé modely bodových svietidiel?

 

Najväčšími dvomi rozdielmi medzi bodovými svietidlami sú zväčša prstence okolo žiarovky a tiež výkon svietidla. Dnešná doba výrobcom poskytuje veľa možností, ako môžu svoje svietidlá odlíšiť. Idú na to práve prevedením svietidiel a zmenou tvaru prstencov, prípadne zmenou farby alebo materiálu, z ktorého sú vyrobené.

 

Prečo sú bodové svietidlá skvelým riešením svetelnej otázky?

 

Bodové svietidlá sú mimoriadne univerzálne. Môžete ich bez problémov použiť nielen na osvetlenie vašich umeleckých kúskov, ale aj predsiene alebo kúpeľne. Vďaka tomu, že ide o skladné kúsky, ktoré žiadnym spôsobom nepretŕčajú do priestoru, nemusíte sa obávať, že by ste prišli o cenné centimetre priestoru.

 

Okrem toho, azda všetky bodové svietidlá v našej ponuke disponujú vysokým svetelným výkonom a tiež nízkou spotrebou elektriny. Vďaka tomu dokážete ušetriť ročne aj desiatky eur – v závislosti od toho, koľko svietidiel doma máte.

 

Výborné je, že bodové svietidlá sú skvelým riešením aj pre firmy. Nenarúšajú totiž celkový dizajn prevedenia interiéru, čo ich robí veľmi variabilnými. V ponuke nášho e-shopu eLampy.sk pritom nájdete iba prvotriedne kvalitné bodové svietidlá, ktoré vás prekvapia nielen výdržou a úsporou, ale aj detailným spracovaním.

 

Bodové svietidlá sú pre vás tie pravé

 Nečakajte a vybavte aj vy svoj domov krásnymi bodovými svietidlami v nespočetnom množstve variácií aj vy. Uvidíte, že budete spokojní. J