00,00 €

Bodové svietidlá sú opäť IN: Ktoré si vybrať?

Bodové svietidlá sú opäť IN: Ktoré si vybrať?

V našom e-shope so svietidlami pre vás máme širokú ponuku svietidiel rôznych druhov a určení. Samozrejmosťou sú preto aj bodové svietidlá, ktoré pre vás máme v rôznych druhoch, farbách a typoch. Preto sme si dovolili pre vás pripraviť tento článok, kde si povieme, ktoré bodové svietidlá máme v ponuke a ktoré by ste si mali vybrať pre váš interiér.

 

Bodové svietidlá v našom podaní znamená širokú ponuku

 

Nech sa pozriete na ktorýkoľvek e-shop, v tom našom nájdete bezkonkurenčne najširšiu ponuku a, navyše, aj za tie najnižšie ceny. Aj čo sa týka bodových svietidiel, je naša ponuka bezkonkurenčná a máme pre vás na výber značky renomovaných svetových výrobcov, ako napr. Eglo, Elmark, Globo alebo Kanlux.

 

Stropné svietidlá existujú v rôznych variantoch, pričom jedným z nich sú práve bodové svietidlá. Tie pre vás máme pripravené vo viacerých variantoch, ako zapustené alebo jemne visiace. Tie zapustené sa, samozrejme, montujú priamo do podhľadov, ako je napr. sadrokartón.

 

Preferujete nenápadnosť?

Ak si chcete vo vašom interiéri vyčariť krásnu atmosféru a to bez ťažkopádnych svetiel, ktoré visia a trčia z každej strany, bude pre vás vhodné zapustené bodové svietidlo. Tie sa používajú pri rôznych galériách, ale aj na osvetlenie schodov a na nenápadné osvetlenie obrazov a podobných umeleckých diel.

 

Vďaka ich dizajnovej nenápadnosti sa nemusíte báť toho, že by výrazným spôsobom zasiahli do vášho interiéru. Okrem toho, nezaberajú prakticky žiadne miesto, keďže ich celé „telo“ je zapustené priamo v podhľade, v sadrokartóne.

 

Vyberte si z rôznych dizajnov, ktoré na našom webe nájdete. Máme pre vás biele, čierne, strieborné, tmavé, jednoducho také, aké si vyberiete. Stavíme sa s vami, že aj u nás si prídete na svoje a nájdete tie dokonalé svietidlá aj pre váš interiér.