00,00 €

Bodové svietidlá sa nelúčia. Naopak, prichádzajú do módy!

Bodové svietidlá sa nelúčia. Naopak, prichádzajú do módy!

 

Hliníkové bodové svietidlá boli kedysi zárukou skvelého dizajnu a krásneho prevedenia – a rovnako je tomu aj dnes. Značka Kanlux, ktorá patrí v našich československých končinách k absolútnym lídrom, si stále drží pozíciu výrobcu číslo 1 na poli bodových svietidiel, ktoré nielenže skvelo svietia, ale sú aj krásne a príjemné na pohľad.

 

Prečo sú bodové svietidlá stále „v kurze“?

Bodové svietidlá Kanlux Riti vám dokážu priniesť veľa muziky za naozaj málo peňazí. Ich cena je totiž len vo veľmi nízkych desiatkach eur, čo pre vás znamená, že keď ich aj kúpite viac, stále sa udržíte vo férových čiastkach. Vďaka tomu si ich môžete dovoliť, aj keď vaša finančná situácia nie je zrovna ideálna a radšej sa môžete sústrediť na iné oblasti svojho bývania alebo biznisu.

 

Svietidlá Kanlux Riti sú vyrobené z hliníka, čo je zárukou pevnosti a ľahkosti, takže sa už viac nebudete musieť báť, že vám tieto svietidlá spadnú na hlavu. V spolupráci so značkou Kanlux sme si pre vás pripravili naozaj širokú ponuku, ktorá obsahuje nielen tieto svietidlá vo väčšej veľkosti, ale aj tie nižšie. Okrem toho, v ponuke nájdete aj bodové svietidlá s vnútrom prevedeným v mosadznej farbe, ale aj také, ktoré sú vo vnútri konvenčnejšie biele alebo čierne.

 

Bodové svietidlá dokážu pomôcť na chodbe aj v kúpeľni

 

Ak máte v dome, byte, vo firme alebo hoci aj u vás v obchode priestor, kde nepotrebujete obrovské lustre, ale stačí vám menej výrazné osvetlenie, budú tieto bodové svietidlá Kanlux Riti niečo presne pre vás. Vďaka ich sile dokážete osvetliť výrazne daný priestor, pričom bodové svietidlá sa zameriavajú jedným lúčom na konkrétny bod.

 

Vďaka vyskladaniu svietidiel práve z bodových svietidiel si dokážete vytvoriť príjemné osvetlenie nielen v chodbe alebo v kuchyni.