00,00 €

Bodové svietidlá - prečo a ako si vybrať LED svetlá?

Bodové svietidlá sa čoraz viac stávajú súčasťou moderných domácností a rekonštrukcií bytov. Kvalitné bodové LED svetlá totiž ušetria priestor a zároveň poskytujú dostatočné osvetlenie priestoru. Sú vhodné do kúpeľne, do kuchyne, do obývačky, ale môžu byť zapustené aj do stropu, či do sadrokartónu.

Bodové svetlá poskytujú základnú výhodu – šetria priestor, ktorý by mohol zabrať luster a zároveň sú dostatočným zdrojom osvetlenia priestoru. Vďaka LED technológiám patria k vysokoúsporným svetelným zdrojom v domácnostiach, čím sú šetrné k životnému prostrediu. Životnosť bodových svietidiel je veľmi vysoká a ich prevádzka lacná a investične efektívna.  

 

Bodové svietidlá do kúpeľne, do kuchyne a do obývačky

Bodové svietidlá sa často používajú ako riešenie do kúpeľne, kde dokážu dokonale osvietiť priestor hygienickej miestnosti v domácnosti. Vďaka svojej flexibilite vybraných modelov je bodové svetlo vynikajúcim svetelným zdrojom.

Bodové svietidlá sa však nestratia ani v ďalších častiach domácnosti, ako je kuchyňa či obývačka. Bodové svetlo na osvetlenie pracovného priestoru v kuchyni, je smerovaniu svetelného lúča účinným zdrojom svetla. Moderný dizajn a prevedenie, ale aj retro modely, dokážu zase nájsť uplatnenie pri osvetlení priestoru obývačky a obývacieho priestoru, či kancelárskeho kútika.