00,00 €

Bodové svietidlá na strop pre rok 2021: Čo všetko sme si pre vás pripravili?


 

Stropné bodové svietidlá sú unikátnym spestrením každého interiéru. Stropné bodové svietidlá sa od tých, ktoré šetria významnou mierou miesto a ktoré sa zapúšťajú do steny alebo stropu, odlišujú najmä tým, že takpovediac „trčia“ do priestoru. Zväčša buď visia na paličkách a na stropnici alebo jednoducho trčia priamo zo stropu. Častokrát sa pritom, minimálne tie visiace, dajú aj pohodlne polohovať.

 

Na rok 2021 sme si pre vás prichystali množstvo modelov

 

Rok 2021 sa v našom e-shope www.elampy.sk nesie v znamení kopy nových modelov, ktoré sme si pripravili len a len pre vás. Okrem bežných značiek, ktoré nájdete v našom eshope aj obyčajne, sme si pre vás nachystali niečo špeciálne od viacerých značiek, okrem iných napr. od značky AZZARDO, GLOBO, Elmark alebo Lucide. Každý z novo dostupných modelov berie na zreteľ starostlivosť o našu Matku prírodu, ale aj o to, aby vám dané svietidlá pekne svietili a dostatočne osvetľovali presne to, čo potrebujete.

 

Ak si potrebujete vašu miestnosť vybaviť svietidlami, ktoré danému priestoru dodajú nielen dostatok osvetlenia, ale mu dodajú aj istú dávku štýlu, tak si nezabudnite vybrať napríklad svietidlá značky Globo. Táto rakúska značka si pre vás pripravila modely Maida, Blurro alebo napríklad Point. Značka Globo si pritom dáva záležať na kvalite svojich výsledných modelov, ale práve aj na dizajne jej modelov, aby ste doma mali nielen svetlo, ale aj dostatok štýlu.

 

Pri modeloch od značky Kanlux, ktorá patrí k akýmsi legendám na slovenskom a českom trhu, si môžete taktiež oddýchnuť, pretože tá si pre vás pripravila tiež pomerne vysoký počet všelijakých modelov. Patrí sem napríklad model Enali alebo MINI GORD alebo MINI BORD, ktoré sú všetky polohovateľné a skvelo sa hodia napríklad do chodby alebo do galérie, na osvetlenie vašich pokladov alebo umenia.

 

Aj statické bodové svietidlá vám urobia dobrú službu

 

Ak hľadáte svietidlá, ktoré taktiež trčia zo stropu, ale takpovediac z neho nevisia, možno by ste mohli využiť svietidlá Kanlux RITI alebo v bielej alebo v čiernej farbe. Ide o bodové svietidlá, ktoré rozhodne ozvláštnia každý interiér nenápadným a minimalistickým spôsobom, a to vďaka ich kombinácii farby s mosadznou vnútornou farbou, čo je naozaj zvláštna a pomerne výrazne pútavá farba.

 

Potrebujete retro bodové svietidlá? Nech sa páči, rok 2021 čaká len na vás

 

Ak sa vám nechce čakať až do roku 2021, ale chcete jeho počiatky zažiť už s novými svietidlami, potom by ste rozhodne nemali čakať a zaobstarať si svoje bodové svietidlá už teraz. Vyberte si napr. svietidlá Eglo Barnham alebo svietidlá Massive Phillips, ktoré sú naozaj akoby vystrihnuté z amerického bistra v 60. rokoch minulého storočia.

 

Ak si ich zaobstaráte napríklad aj do vašej pracovne alebo do spálne, rozhodne ich dizajn posuniete na úplne novú úroveň, ktorá vás povznesie nielen mentálne, ale aj fyzicky. Svietivosť týchto modelov je totiž na vysokej úrovni, ktorá je porovnateľná napr. s denným svetlo, čo blahodárne vplýva práve na váš organizmus, ktorý sa tak nebude cítiť zvláštne.

 

Svietidlá Phillips sú dlhoročne známe presne ako mimoriadne kvalitné svietidlá, ktoré naozaj majú ďaleko od rôznych lacných čínskych výrobcov, a ktoré vám doma vytvoria príjemnú atmosféru porovnateľnú s tou, ktorú zažijete napríklad niekde na dovolenke. Ak si tak chcete doma vytvoriť naozaj niečo mimoriadne príjemné, potom rozhodne musíte vyraziť na nákupy a zaobstarať si domov svietidlá Phillips Massive, ktoré vás potešia a ozvláštnia váš život spôsobom, o akom ste ani nesnívali. Ste na ne aj vy už pripravení?