00,00 €

Bodové svietidlá na rok 2021: Tieto nové modely vás uchvátia

Bodové svietidlá na rok 2021: Tieto nové modely vás uchvátia


Naše nové bodové svietidlá pre rok 2021 sa vám rozhodne budú páčiť. Sme si tým preto takí istí, pretože si pravidelne dávame nové modely testovať u našich zákazníkov a pýtame sa ich, či sa im dostatočne páčia, aby sme ich na základe toho mohli zaradiť do predaja v našom e-shope www.elampy.sk. Poďte sa s nami pozrieť na to, čo sme si pre vás pripravili na nový rok 2021, ktorý bude, veríme, lepší než ten predošlý. 


Bodové svietidlá do kúpeľne rozjasnia vašu tvár


Medzi nové modely bodových svietidiel do kúpeľne sme zaradili nielen tie klasiky od bežných značiek, ale aj o niečo výnimočnejšie kúsky, ktoré vám rozhodne rozjasnia nielen tvár, ale aj váš deň. Klasickejšie vyzerajúce modely si pre vás pripravila naša firma v spolupráci s legendárnou značkou svietidiel Kanlux, ktorá patrí v slovenských domácnostiach medzi absolútne bestsellery. 


Tieto špičkové kvalitné modely tvoria stálicu v ponuke pre rok 2021 a obsahujú kúsky, ktoré sú čierne aj biele. Model Flini napríklad obsahuje jednoduchý prstenec, ktorý obkolesuje pevne usadené a výkonné svietidlo uprostred neho. Vďaka týmto dvom súčastiam je toto svietidlo dostatočne minimalistické, ale zároveň uspokojí aj vaše nároky na kvalitu, výdrž alebo silu svietenia. 


Ďalšími modelmi sú napr. Kanlux Imber, ktoré sa predávajú v niekoľkých variantoch a sú v bielej farbe dostupné v našom e-shope. Ak ste ale skor milovníkmi striebornej farby, aj pre vás si Kanlux niečo pripravil. Je to konkrétne svietidlo Kanlux Marin, ktoré je práve verné tejto strieborno-antracitovej farbe, ktorá je jednoduchá a minimalistická ako aj ostatné modely od tejto značky dostupné pre rok 2021.