00,00 €

Bodové svietidlá Kanlux Bonis: Nenápadný spôsob, ako si rozžiariť domácnosť

Bodové svietidlá Kanlux Bonis: Nenápadný spôsob, ako si rozžiariť domácnosť

 

Bodové svietidlá každý miluje – nie je totiž dôvod nemať ich rád. Sú nenápadné, výkonné a v prípade, ak si zvolíte dobrú značku, akou je napr. Kanlux, sú aj mimoriadne kvalitné. Dobre zvolené bodové svietidlá vám budú robiť radosť mnoho rokov. Tie moderné od značky Kanlux, ktoré nájdete v našej ponuke na elampy.sk, sú navyše aj úsporné.


Prečo si vybrať bodové svietidlá Kanlux Bonis?

 

Svietidlá z nového radu Kanlux Bonis sú dizajnovo prevedené tak, aby nepôsobili úplne „holo“. Napriek tomu, že si zachovali istú dávku minimalizmu, dokážu pri pohľade nielen návštevu, ale aj vás, kedykoľvek vizuálne potešiť. Svietidlá Kanlux Bonis pre vás ponúkame v štyroch verziách, dvoch okrúhlych a dvoch hranatých. Do každej domácnosti alebo dokonca aj firmy si tak budete môcť vybrať to, čo sa vám páči.

 

Materiálom, z ktorého sú vyrobené, je hliník, ktorý sa vyznačuje nielen dobrou odpudivosťou tepla, ale aj fyzickou výdržou. Žiadny plast, ktorý vám po čase buď zožltne (v prípade bielych rámov bodových svietidiel) alebo, naopak, zbledne, v prípade čiernych.

 

Do akých miestností sa hodia svietidlá Kanlux Bonis?  

 

Chodby, obývačky, predsiene, ale aj kúpeľne, tam všade urobíte parádu s novými hranatými svietidlami Kanlux Bonis. Tieto miestnosti najviac benefitujú z ich priestorovej nenáročnosti. Človek si totiž málokedy uvedomí, koľko miesta môžu zaberať obyčajné svietidlá, nehovoriac o ľuďoch, ktorí majú bezmála dva metre.