00,00 €

ANTRA LED, nové reflektory od Kanluxu

Nielen  v interiéri je nutné posvietiť si, ale aj exteriér vyžaduje vhodné osvetlenie! Pozor je to dôležité!

Namontujte si LED reflektory okolo domu, posvieťte si  na chodníky, na príjazdovú cestu!  

Kanlux prichádza novinkou : ANTRA LED osvetlením. Tieto LED reflektory sú vyrobené z hliníka a z tvrdeného skla. Sú pod ochranou IP65, vyhovuje požiadavkám o zhode potvrdzujúcu kvalitu výroby s prijatými štandardami na území colnej únie. Je to prachotesný výrobok. A je pod ochranou vodného prúdu. ANTRA LED obsahuje nevymeniteľný svetelný zdroj LED. V ponuke nájdete 10W, 20W, 30W, 50W, 100W, 150W a 200W reflektory so svetelným tokom 750lm,1500lm,2300lm,3700lm,7400lm,11900lm a 15000lm.


Unikátny dizajn v sivej a čiernej farbe sa hodí na všetky rodinné domy. Majú 110° uhol vyžarovania. Dožičia ostré biele svetlo okolo Vášho domu. Na výrobky sa vzťahuje 3ročná záručná doba. Niektoré typy reflektorov sú vybavené aj so senzorom pohybu. Posvietia si na Vás ihneď, ako náhle vkročíte do ich „teritória“ . Pomôžu Vám s orientovaním pri vchodových dverách, či pred garážou. Privíta aj Vašich hostí a posvieti im na cestu k Vám. Nečakaný votrelci tiež nezostanú bez osvetlenia, posvieti si na nich ANTRA LED a vy ihneď môžete byť v strehu. Nielen si osvetlíte Vaše okolie, ale aj ochránite alebo odplašíte nežiadané osoby v noci, ktorí ani netušia, akú skvelú ANTRA LED máte.

 

Tak sa poponáhľajte a objednajte si ANTRA LED podľa žiadanej veľkosti!  Posvieťte si na krásnu záhradu, či na okolie domu!